Atrakcyjny pakiet dla dwóch osób do Spa

 

Warto od czasu do czasu trochę odpocząć od codzienności. Dlatego też wspólnie z narzeczonym postanowiliśmy udać się do luksusowego Spa w Krakowie. Wspólnie spędzony weekend okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Obydwoje wróciliśmy w doskonałych nastrojach.

Spa w Krakowie oferuje pakiety dla dwojga

pakiet we dwoje do spa KrakówJa i mój narzeczony na co dzień jesteśmy dość zapracowani. Oboje pracujemy w renomowanej firmie zajmującej się świadczeniem usług IT. Mój narzeczony jest informatykiem w dziale programowania, ja zaś jestem dyrektorem do spraw innowacji. Od roku mieszkamy razem w domu poza miastem. Muszę przyznać, że w tygodniu często się mijamy i za bardzo nie mamy dla siebie czasu. Pewnego razu mój narzeczony zrobił mi prawdziwą niespodziankę. Z szerokim uśmiechem wręczył mi pakiet we dwoje do Spa Kraków to urokliwe miasto, w którym nie brakuje atrakcyjnych ośrodków wypoczynkowych. Spa, do którego pojechaliśmy na weekend, mieści się na obrzeżach Krakowa. Podczas pobytu mieliśmy do dyspozycji basen, saunę oraz luksusowe jacuzzi. Do tego mogliśmy skorzystać z zabiegów kosmetycznych i odmładzających. Bardzo dobrze zrobił mi masaż relaksacyjny. Nigdy nie sądziłam, że moje mięśnie są takie napięte. Po kilku sesjach masażu poczułam się jak nowo narodzona. Mój narzeczony namówił mnie także na zajęcia Tai Chi. Warto podkreślić, że Tai Chi pochodzi z Chin i  od jakiegoś czasu zyskuje dużą popularność w Europie. Weekend w Spa w Krakowie minął niepostrzeżenie.

Spa w Krakowie ma wspaniałą ofertę dla par i nie tylko. Wspólnie z narzeczonym spędziliśmy fantastyczny weekend w miłym otoczeniu. W ośrodku czekało na nas mnóstwo atrakcji. Mieliśmy także zapewnione luksusowe warunki noclegu. Cena za weekend w Spa w Krakowie wbrew pozorom nie jest wcale wygórowana.