Autko na akumulator

 

Dzieci uwielbiają samochodziki, a szczególnie chłopcy. Mogą to być resorówki, małe ciężarówki, które dzieci ciągną za sobą na spacerze, albo całkiem sporych rozmiarów pojazdy elektryczne, w których można jeździć bez pomocy rodziców.

Jakimi samochodzikami akumulatorowymi jeżdżą dzieci?

autka akumulatorowe dla dzieciJeżeli chcemy sprawić wielką niespodziankę naszemu kilkulatkowi, to możemy mu podarować pojazd napędzany elektrycznie. Jest on doskonałą alternatywą dla zabawek zdalnie sterowanych. W samochodziku maluch może samodzielnie jeździć, ponieważ posiada on wydajny akumulator, dzięki któremu można bez przerwy przejechać nawet kilka kilometrów. Autka akumulatorowe dla dzieci są przeznaczone dla maluchów od około trzech lat. Wyglądem przypominają one do złudzenia prawdziwe pojazdy, ponieważ są wykonane z niesamowitą dbałością o szczegóły. W sprzedaży znajdziemy samochody osobowe typu sedan, limuzyny, sportowe auta, traktory, a nawet motory. Ponieważ mają niewielkie silniki, to maksymalnie mogą rozwinąć prędkość paru kilometrów na godzinę. Większość modeli posiada dwa oddzielne fotele z pasami bezpieczeństwa, więc jednocześnie na przejażdżkę może jechać kierowca i pasażer. Sterowanie pojazdem akumulatorowym jest bardzo proste, gdyż wystarczy nauczyć się obsługiwać kierownicę i dwa pedały odpowiadające za gaz i hamulec. Na kierownicy znajduje się przełącznik jazdy w przód i tył oraz wbudowane radyjko, dzięki któremu maluch może słychać ulubionej muzyki podczas jazdy. Autka mają też boczne lusterka i światła led.

Samochodziki można kupić w większości dobrych sklepów z zabawkami. Są dostępne przeróżne modele i ich wielkości. Znajdziemy pojazdy, które przypadną do gustu dziewczynkom i chłopcom. Ceny autek zaczynają się od około trzystu złotych, a kończą nawet na tysiącu złotych.