Bedę pracowała u kuzynki, która zakłada ogrody

Moja kuzynka Karolina postanowiła mnie poprosić o współpracę. Prowadzi firmę i nie ma żadnych pracowników. Kuzynka zajmuje się projektowaniem ogrodów. Jej firma jest doceniana przez klientów i dzięki temu ma dobrą renomę w naszym mieście.

Zakładanie ogrodów – ciężka praca, ale satysfakcjonująca

zakładanie ogrodówMieszkamy w miejscowości Gdańsk. Kuzynka wie, że jako studentka dzienna nie mam szans żeby za wiele dorobić. Trójmiasto zapewnia wiele wolnych wakatów ale słabo płatnych. Powiedziała, że ma dla mnie zajęcie. Ona ma teraz wiele zleceń i potrzebuje kogoś kto będzie jej robił porządek w dokumentach. Projektowanie ogrodów wymaga przygotowywania wielu projektów, które powinny znaleźć się w odpowiednich teczkach. Projektowanie ogrodów to ogromna pasja mojej kuzynki i muszę przyznać, że jest w tym bardzo dobra. Zakładanie ogrodów na terenie Trójmiasta dostarcza jej wiele radości. Dzięki swojej ciężkiej pracy wiele już osiągnęła i całkiem dobrze zarabia. Nikt w rodzinie nie spodziewał się, że kuzynki firma tak dobrze będzie sobie radziła na mieście. Pomimo sporej konkurencji kuzynka osiągnęła już bardzo wiele i jestem pewna, że jeszcze wiele zleceń i pracy przed nią. Pielęgnacja ogrodów wymaga pasji. Nie może się tym zajmować osoba, która nie lubi i nie zna się na roślinach. Do moich obowiązków będzie należała segregacja dokumentów. Kuzynka w ostatnim czasie zupełnie nie miała do tego głowy i trochę dokumentów się już nazbierało. Kuzynka będzie wykonywała projektowanie ogrodów a ja po moich wykładach lub ćwiczeniach będę przychodziła do biura i segregowała dokumenty.

Jeśli w tym czasie pojawi się chętny klient do współpracy będę go zapisywać na wolny termin i wówczas dzięki temu moja kuzynka będzie miała zapełniony kalendarz. Już nie mogę się doczekać jak zacznę moja prace. To będzie moja pierwsza tak dobrze płatna praca. Będę miała szanse zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.