Body na ramiączkach które uwielbiam

Moda jest moim powołaniem. Uwielbiam sesje zdjęciowe z moim udziałem, na bieżąco śledzę obowiązujące trendy. Jednak muszę przyznać, że nie podążam ślepo za modą, i mam swój styl. Uwielbiam lekkie ubrania w których jest mi wygodnie, i jednocześnie które wyglądają subtelnie. Moją miłością od zawsze jest body, które mogłabym zakładać na każde okazje.

Body dla urody

Body na ramiączkachJak tylko mam chwilę czasu, to wybieram się do miasta, zapoznać się w asortymencie sklepów. Zawsze patrzę, czy jest jakieś body na ramiączkach, które będzie pasowało mi do spódnicy, czy do spodni. Uwielbiam ten element garderoby, uważam, że jest on niesamowicie uwodzicielski, i kobiecy. Body można założyć do wszystkiego. Wielu osobom kojarzy się body, które można zakładać na siłownię. Też chodzę na siłownię w body, jednak można je nosić nie tylko uprawiając sport. Jest wiele modeli, które są projektowane na bardzo eleganckie, i można je zakładać nawet na ważne wydarzenia. Takie na ramiączkach, które niedawno kupiłam, mam raczej na co dzień, i na zwykłe wyjścia do galerii, czy do miasta. Natomiast takie z długimi rękawami i falbanami, to nadają się na bankiety, czy ważne uroczystości. Znajome zawsze chwalą mój styl, mówią, że dobrze wybrałam z tymi body, które idealnie pasują do mojej szczupłej sylwetki. I to jest właśnie pewien haczyk, bo wcale nie jestem taka szczupła, mam ze 2-3 kilogramy za dużo. Natomiast w body, wszystko się jakoś tak ładnie ubija, i tego nie widać. I wyglądam jak smukła gazela. Super pozytywy z jego noszenia.

Body nosiły już dawne gwiazdy kina, które można było oglądać w filmach z lat 60 i 70. Wtedy były na porządku dziennym. Teraz też są bardzo modne, i co jakiś czas pojawiają się nowe wspaniałe modele. Ja oczywiście na nie czyham, i jak tylko jakieś zobaczę w katalogu, to od razu muszę się po nie wybrać do sklepu.