Co robić na chorobowym czyli czytanie komiksu amerykańskiego

Wyobraźmy sobie, że jesteśmy pracoholikami. Lubimy swoją pracę i wykonujemy ją z przyjemnością i pasją. Każdego poranka wcześnie wstajemy i jesteśmy gotowi do działania. Co się dzieje w momencie, gdy musimy pójść na chorobowe?

Komiks amerykański i poprawa nastroju

komiks amerykańskiPrzykładowo: złamiemy nogą lub zachorujemy na zapalenie oskrzeli. Otóż chorobowe, to czas w którym służy nie do tego, aby czytać komiks amerykański, ale żeby zregenerować siły leżąc w łóżku i wyzdrowieć. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. Człowiek nie jest stworzony do tego, żeby cały dzień leżeć i patrzeć w sufit. Propozycją przetrwania może być oglądanie telewizji, albo czytanie książek. Często w takich sytuacjach wysyłani są członkowie rodziny po różne zachcianki dla osoby chorej. Odwiedzają antykwariat i biblioteki, w których wypożyczają książki. Kupują lekarstwa, soczki i owoce. Nie łatwo jest mieć w domu znudzoną, chorą osobę, dlatego należy zrobić wszystko, by jak najlepiej umilić choremu czas. Dzięki temu, zaoszczędzimy sobie nerwów. Propozycją dla osoby chorej jest komiks amerykański, który swą treścią i kolorowymi obrazkami uzależnia. Jest lubiany zarówno przez osoby starsze i młodsze. Dzięki specyficznemu, amerykańskiemu humorowi można zapomnieć o bólu. Po chorobowym, człowiek czuje się rozleniwiony i bywa, że niechętnie wraca do pracy. Zdarza je się jednak, że wracając do swojej roli zawodowej, ludzie czują wielką ulgę.

Podsumowując, mimo że lubimy robić wolne, to jednak chorując czas nam się wydłuża. Popadamy w chandrę i jesteśmy smutni, dlatego powinniśmy umilać sobie ten czas właśnie przez propozycje takie, o jakich wspomniano wyżej.

Dobre komiksy amerykańskie znajdziemy na stronie http://www.sklep-komiksowy.pl