Czysty basen dzięki chlorowi w tabletkach

Uwielbiam chodzić na basen. Jest to dla mnie najlepszy sposób na sport jak i na relaks. Dzięki pływaniu mój kręgosłup nie cierpi po ośmiu godzinach siedzenia przy komputerze. Wiele moich znajomych dziwi mi się, że nie brzydzę się wchodzić do wody w basenie.

Chlor w tabletkach jest ważny

Chlor w tabletkachA ja się nie brzydzę, bo wiem, że osoby który są odpowiedzialne za ten basen używają chlor do basenu. Chlor w tabletkach jest stosowany w najlepszych ośrodkach sportowych, przy których są baseny. Chemia basenowa jest bardzo ważna. A wiem, że basen na który chodzę jest zaopatrzony w najlepszą chemię basenową. Uwielbiam po przepłynięciu kilkunastu długości basenu iść do sauny. W saunie się odprężam i relaksuję. W „mojej” mają rewelacyjne zapachy do sauny. Uwielbiam kiedy trafiam na zapach cytrynowy i pomarańczowy. Po wyjściu z sauny wchodzę do małego baseniku z zimną wodą. Oczywiście ostrożnie żeby nie mieć szoku termicznego. Dzięki takiemu zabiegowi mam bardzo dobre krążenie krwi i bardzo dobry układ krwionośny. Po takich wizytach mam zawsze doskonały humor. Ostatnio nawet do takich wypadów namówiłam swojego męża. Na początku był bardzo sceptyczny do tego żeby chodzić na basen. Jednak po kilku takich wypadach sam stwierdził, że jest to doskonały sposób na relaks i odstresowanie się.

Chodzimy teraz razem co najmniej trzy razy w tygodniu. A i dzięki temu mamy świetną kondycję. Jedynym minusem basenu jest to, że po takim wysiłku zawsze jesteśmy głodni. I czasami pozwalamy sobie na szybkiego fast fooda. Niemniej jednak wizyta na basenie i w saunie to cudowne zakończenie dnia.

Więcej o czystym basenie można znaleźć na: www.gotix.com.pl