Dowożenie zamówionych popularnych telewizorów hotelowych

Zawód kierowcy ciężarówki nie jest lekkim kawałkiem chleba. Często przewożone przez nas przesyłki są bardzo cenne, a musimy dostarczyć je szybko i sprawnie, prosto do celu. Nie zawsze jest to łatwe i proste – nieraz konieczne jest duże zaangażowanie i wysiłek fizyczny i psychiczny.

Oglądanie filmu na telewizorze hotelowym

popularne telewizory hoteloweOstatnim razem na przykład dostałem zlecenie na przewiezienie dużej partii telewizorów. Wiedziałem od samego początku, że będzie to ciekawe zlecenie. W końcu jakby nie patrzeć, zwykle woziłem kwiaty i samochody. Tym razem punkt rozładunkowy miałem niemalże w centrum miasta – w jednym z najbardziej prestiżowych miejscowych hoteli. Okazało się, że są to telewizory, które będą wstawiane do pokoi wynajmowanych gościom. Hotel od razu zrobił na mnie ogromne wrażenie – właściwie to był pierwszy raz, gdy miałem okazję zwiedzić pięciogwiazdkowy hotel od środka. Ponieważ rozładunek przedłużył się, dyrektor zaproponował mi darmowy nocleg i wyżywienie w jednym z pokoi hotelowych. Był to bardzo miły prezent, z którego z wdzięcznością skorzystałem. W pokoju, który dostałem był już zamontowany nowy telewizor. Początkowo nie mogłem się nadziwić ilości kanałów. Po czasie uznałem, że te popularne telewizory hotelowe były naprawdę świetnym wyborem – oglądałem film przez długi czas przy zgaszonym świetle, a mimo to kompletnie nie bolały mnie oczy i wszystko wyraźnie widziałem. Na drugi dzień dyrektor jeszcze raz przeprosił mnie za przedłużony czas rozładunku, po czym życzył miłej dalszej drogi. Wypoczęty z radością ponownie ruszyłem po kolejne zlecenie.

Bardzo miło wspominam całe to zlecenie. Nie było ono trudne, choć musiałem się wysilić by wjechać na niewielki parking ogromną ciężarówką. Mimo wszystko warto było się wysilić – choćby dla tego jednego, niezapomnianego noclegu.