Gdzie mogą być wykorzystywane robocze rękawiczki dzianinowe?

 

Rękawice ochronne stanowią podstawowy element wyposażenia odzieżowego wielu pracowników. Chronią nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi powierzchni naszych dłoni, ale także mogą zapewnić należyta ochronę przed działaniem wielu szkodliwych środków chemicznych. Hurtownie BHP posiadają w swojej ofercie szeroką gamę rękawiczek dzianych dla wielu pracowników.

Rękawiczki z dzianiny dla pracowników

Rękawiczki dzianeDo bardzo popularnych typów rękawiczek należą przede wszystkim modele nakrapiane. Mogą one poprawiać wygodę uchwytu, a także dbać o to, ażeby nie doszło do niespodziewanego zranienia dłoni. Rękawiczki dziane tego typu są używane w zawodach, w których potrzebujemy nie tylko ochrony przed zranieniami, ale także pewnego uchwytu małych przedmiotów i detali. Często rękawice dziane nakrapiane są używane w wielu zakładach produkcyjnych. Rów nie popularne rękawice z dzianiny to takie, które są powlekane gumą. Tego typu rękawice mogą być z powodzeniem używane przez mechaników i osoby, pracujące na wielu stanowiskach produkcyjnych. Mogą bardzo dobrze chronić przed substancjami takimi jak olej czy benzyna. Wiele tego typu rękawic jest także bardzo odpornych na rozdarcia, które mogą się zdarzyć, gdy używamy ich do prac warsztatowych lub innych zajęć na hali produkcyjnej. Wysokiej jakości rękawice z dzianiny mogą być niezwykle szeroko używane także przez osoby, które pracują na stanowisku mniej narażonym na uszkodzenia dłoni.

Rękawice tego typu są zakładane przez pracownice i pracowników hal, na których odbywa się sortowanie wyprodukowanych przedmiotów lub detali. Rękawice z dzianiny pomagają wtedy uchronić nie tylko przed skaleczeniami, ale także mogą hamować łuszczenie i ścieranie się skóry dłoni i palców, powstające na skutek długotrwałej, powtarzalnej pracy.