Brat kupił motor i zakupił kask motocyklowy a także kombinezon

Mój brat uwielbia zloty motocyklowe. Brat ma piękny motor o który bardzo dba. Motor kupił rok temu za swoje własne pieniądze. Sporo na niego oszczędzał. Robił nadgodziny i podejmował się różnych prac żeby jak najszybciej móc sobie motor kupić.

Kask motocyklowy miał dobre opinie

kask motocyklowy schubert c3 proNie mógłby korzystać z motoru gdyby nie dodatkowe akcesoria, które są obowiązkowe. Kask na motor nolan poleciła mu pani, która sprzedaje w sklepie motocyklowym. Pani powiedziała, że nolan n40 jest najlepszy i posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia, które są potrzebne w trakcie użytkowania. Poza kaskiem trzeba trzeba mieć także kombinezon. Brat zastanawiał się jaki kombinezon wybrać. Pani ze sklepu pokazała mu dwa dostępne modele, które były w jego rozmiarze. Brat mógł kupić kombinezon jednoczęściowy lub dwuczęściowy. Ostatecznie zdecydował się na kombinezon na motor dwuczęściowy. Kombinezon na motor dwuczęściowy, który brat kupił jest bardzo nowoczesny. Kombinezon na motor dwuczęściowy jest lekki i przewiewny a przy okazji ciepły. Nie przepuszcza wiatru i chroni przed deszczem. Kombinezon na motor dwuczęściowy można spiąć i wygląda wówczas jak jednoczęściowy. Dzisiaj jak się widziałam z bratem to pokazywałam mu artykuł w którym był opisany kask motocyklowy schubert c3 pro. Miał bardzo dobre recenzje i opinie od wielu specjalistów i motocyklistów. Brat powiedział, że jak był w sklepie to takiego modelu nie mieli na stanie w jego rozmiarze. W sklepie kupił tez buty motocyklowe alpinestars. Buty są od bardzo znanego producenta.

Brat zapłacił sporo pieniędzy za te wszystkie rzeczy ale ma pewność, że wszystkie rzeczy są bardzo dobrej jakości i pieniądze zostały dobrze wydane. Brat obiecał, że jak trochę podrosnę to zabierze mnie na motocyklowa wycieczkę. Musi jedynie załatwić dla mnie kask.