Mój syn dostał mnóstwo zabawek

Jako pierwsza w naszej rodzinie wyszłam za mąż i urodziłam dziecko. Moim synem zachwycają się wszyscy i chętnie nas odwiedzają. Ostatnio postanowiłam wyprawić jego urodziny, ponieważ w rodzinie już ciotki i wujkowie nalegali na takie przyjęcie.

Paczka zabawek wader dla mojego syna

zabawki waderMoje dziecko nie jest rozpieszczane, ponieważ nie mam zbyt wiele pieniędzy, żeby kupować mu wszystko co zechce. To przyjęcie było okazją, żeby dostał jakieś zabawki. Na spotkanie przybyła cała moja rodzina i widziałam, że wujek niósł ogromną paczkę zawiniętą w kokardę. Nie miałam pojęcia co tam jest, ale wiedziałam, że prezent jest wspólny od wszystkich. Razem z Jasiem postanowiliśmy rozpakować tę tajemniczą paczkę. W środku były zabawki wader w ogromnej ilości. Było tam dosłownie wszystko a mój syn będzie miał się czym bawić chyba przez trzy lata. W życiu nie widziałam tylu zabawek na raz. Reakcja mojego dziecka była podobna. Od razu zaczął sięgać po zabawki wader i przeglądał wszystkie bardzo uważnie. To coś czuję, że mam z nim spokój do wieczora, ponieważ ma dla siebie zajęcie. Przyjęcie było bardzo udane a ja byłam wszystkim wdzięczna za przybycie i tak ogromny prezent. Sama kupuję niewiele zabawek, ponieważ mam inne priorytety. Rodzina także zdecydowała się wspierać mnie finansowo co zdecydowanie poprawi moją sytuację. Już te zabawki wader to ogromne wsparcie, bo tak ogromnej ilości chyba nie ma żadne dziecko w moim sąsiedztwie. To był najlepszy dzień w moim i mojego dziecka życiu.

Mój syn bardzo dba o wszystkie prezenty i o te zabawki również bardzo dbał. Nic nie jest zniszczone i może się bawić wszystkim kiedy tylko zechce. Szanuje on rzeczy, bo sama go tego uczę od samego początku. Wyrośnie na dobrego i uczciwego człowieka w przyszłości.