Jaką rolę grają kobiece testy w podrywie?

 

Uwodzenie kobiet jest czyś naprawdę trudnym dla przeciętnego mężczyzny. Dlatego też już dano opracowano specjalne metody które mogą wam z tym pomóc. Zrobili to ludzie którzy sami nie mieli wielkich powodzeń jeśli chodzi o podryw, a jednak gdy już zastosowali konkretne metody mogli cieszyć się sporym zainteresowaniem kobiet.

Co trzeba wiedzieć o sposobach podrywu?

dobre sposoby na podrywTrzeba zapoznać się z różnymi pojęciami tak żeby wiedzieć w jaki sposób reagować na kobiece zachowania. Jeśli chodzi o to kto się podoba kobietom to nie można patrzeć konkretnie na wygląd lub też inne cechy. Chodzi o wartość, która jest wypadkową wielu różnych cech. Dlatego też nawet jeśli nie wyglądacie jak modele to możecie mieć duże powodzenie wśród najpiękniejszych kobiet o ile odpowiednio pokażecie swoją wartość. Warto zapoznać się z tym, czym są testy. Dobre sposoby na podryw muszą brać pod uwagę rozmaite kobiece zachowania. Gdy mężczyzna pokazuje kobiecie różne swoje zalety, ona zaczyna go testować. Może to być świadome lub nieświadome, jednak w wyniku rezultatów testu opinia o nim albo wzrasta albo spada. Należy więc postarać się o to, żeby nie wypaść źle. Jeśli chcecie pokazać że jesteście stanowczy, to potem także musicie tacy być. Poza tym nie można za bardzo ulegać kobiecie. Należy ją delikatnie drażnić, nie podążać tylko według tego co mówi, a także nieco dominować nad nią. Powinniście trzymać się określonych zachowań przez cały czas, bez żadnych wyjątków. Jest to najprostszy sposób by dobrze zdać ich testy.

Jest dosyć dużo różnych elementów nad którymi trzeba się zastanowić, oczywiście o ile pragniecie podrywać nawet najpiękniejsze kobiety. Dopiero gdy postaracie się zdobyć potrzebną wiedzę, będziecie mogli liczyć a szybki rozwój swoich umiejętności podrywu, które są tak istotne.