Jaki paralizator jest najlepszy?

 

O swoje bezpieczeństwo każdy z nas powinien sam zadbać. Z całą pewnością dobrze byłoby nauczyć się różnych technik samoobrony, jednak warto też posiadać prosty przedmiot z którego pomocą można się obronić. Chodzi tu choćby o paralizator.

Dyskretne noszenie paralizatora to podstawa

paralizator smartphoneZapewne w niejednym filmie widzieliście już jak działa paralizator. Ogółem chodzi tu o przepuszczenie przez ciało agresora prądu elektrycznego o wysokim napięciu choć niskim natężeniu dzięki czemu jest sparaliżowany przez jakiś czas. Problemem może się jednak okazać samo użycie paralizatora. Mimo wszystko gdy taka osoba zobaczy ten przedmiot w waszych rękach, to może się zwyczajnie odsunąć lub jakoś obronić. Dlatego naprawdę dobrym pomysłem okazuje się być paralizator w formie smartphone. Jest on naprawdę dyskretny, bo przecież nikt nie spodziewa się, że tak może wyglądać paralizator. Dlatego też zaskoczycie w ten sposób oponenta. Jednocześnie samo noszenie przy sobie takiego przedmiotu będzie znacznie łatwiejsze i wygodniejsze. Zamiast tłumaczyć wszystkim, że ma się paralizator przy sobie, będzie można udawać że to dodatkowy smartphone. Dodatkowo warto zauważyć, że coś takiego świetnie mieści się w kieszeni. Paralizator smartphone okazuje się więc być naprawdę skutecznym narzędziem z wieloma zaletami. Efekt zaskoczenia, dyskrecja oraz wygodne noszenie takiego przedmiotu to z całą pewnością korzyści o których warto pamiętać gdy będziecie zastanawiali się nad kupieniem takiego paralizatora. Jednocześnie cena nie jest wcale wysoka.

Nawet jeśli wy jesteście spokojni o swoje bezpieczeństwo, to warto zastanowić się nad wręczeniem takiego paralizatora swojej partnerce czy jakiejś innej bliskiej osobie. Z całą pewnością będzie to czymś rozsądnym, skoro dana osoba będzie mogła się obronić.