Jaki rodzaj sauny wybrać do swojego domu?

 

Bardzo ciekawą propozycją dla osób poszukujących nowatorskich rozwiązań dla swoich domów, jest modułowa łaźnia parowa. Jej funkcjonalność, oraz minimalistyczny design sprawia, że praktycznie można ją zamontować w dowolnym miejscu. Jakie są jej podstawowe cechy i zalety, przedstawię w poniższym tekście.

Modułowe i minimalistyczne domowe sauny

modna domowa sauna parowaBędąc wielkim miłośnikiem korzystania z sauny stwierdziłem, że znacznie łatwiej i taniej będzie zainstalowanie sauny u siebie w domu. Z natury jestem minimalistą i wszystko co znajduje się w moim domu, począwszy od mebli, a skończywszy na sztućcach jest bardzo praktyczne i funkcjonalne. Unikam niepotrzebnych rzeczy i nie lubię zagraconych pomieszczeń. Długo szukałem odpowiedniej sauny do mojego mieszkania. Chciałem aby wkomponowała się w wystrój i oprócz walorów użytkowych, była także dekoracją. Należy dodać, że saunę chciałem zamontować w mojej sypialni. Te odważne plany spotkały się z liczną krytyką mojej rodziny, ale specjalnie nie wpłynęło na zmianę decyzji. Wielką radością było, gdy w końcu modna domowa sauna parowa stanęła przed moimi oczami. Firma która ją oferowała dopiero wchodziła na rynek polski. To co oferowali to wyjątkowo wykreowany design i forma w całości podporządkowana funkcji. Praktycznie nigdy wcześniej nie widziałem takiego modelu sauny. Konsekwentny minimalistyczny design i fascynujący wybór motywów sprawił, że postanowiłem ją kupić. To co jeszcze przyczyniło się do tej decyzji było związane z systemem odprowadzania pary, który pozwalał postawić saunę nawet na środku pokoju. Wybrałem czysty kubistyczny model, który wspaniale łączył się z wystrojem pomieszczenia.

Ściany i sufit łaźni wykonane były z wysokiej jakości akrylowego szkła, które zachwyca swoją jedwabiście błyszczącą i absolutnie gładką powierzchnią. Projekt okazał się tak udany, że większość członków mojej rodziny, również skorzystało z usług tego producenta i zakupiło podobne sauny do swoich domów.