Jestem agentem od sprzedaży nieruchomości

Trzy lata temu skończyłam studia. Zdecydowałam się na kierunek związany z nieruchomościami. Moja ciocia uważała, że to będzie kierunek w przyszłością i na pewno nie będę miała problemów ze znalezieniem pracy. Okazało się, że miała rację. Ciocia była związana z nieruchomościami od wielu lat. Pracowała w nowoczesnej firmie, która zajmowała się sprzedażą nieruchomości w Katowicach i nie tylko. Ciocia miała klientów z całego kraju.

Sprzedaje nieruchomości klientom

sprzedaż nieruchomości KatowiceKiedy skończyłam studia ciocia zaproponowała mi prace u siebie w firmie. Miałam podejście do klientów i lubiłam moja pracę. Moja ciocia była bardzo zadowolona z mojej pracy. Starałam się słuchać moich klientów i spełniać ich oczekiwania aby byli zadowoleni z moich usług. Sprzedaż nieruchomości Katowice jest łatwą sprawą kiedy osoba, która się tym zajmuje stara się dobrze wykonywać swoje obowiązki. Ja zawsze dobrze przygotowuję się do mojej pracy. W trakcie pierwszego spotkania z klientem notuję sobie jego potrzeby. Dokładnie słucham na co mam zwracać uwagę i kiedy szukam już konkretnej nieruchomości staram się jak najbardziej spełnić oczekiwania mojego klienta. Jeżeli klient jest zadowolony z mojej pracy poleca dalej moje usługi wśród swoich znajomych czy rodziny. Rynek nieruchomości w Katowicach jest bardzo duży. Na rynku są dostępne lokale przemysłowe a także mieszkania małe i większe, apartamenty  czy domki. Wszystko zależy jakiego klienta obsługuję. Po kilku latach pracy w firmie mojej cioci zdecydowałam się na otworzenie swojej firmy. Chciałam być bardziej niezależna i na szczęście mi się udało.

Miałam dobrą nauczycielkę. Ciocia wprowadziła mnie w ten biznes i jestem jej bardzo za to wdzięczna. Po kilku miesiącach muszę stwierdzić, że decyzja o otworzeniu swojej firmy była strzałem w dziesiątkę. Miałam sporo klientów i nie narzekałam na nudę.