Montaż grzejników w kamienicy

Kupiłem jakąś starą kamienicę po okazyjnej cenie. Widziałem w tym niezły biznes i dlatego tak szybko zdecydowałem się na ten zakup. Znajomy odradzał mi tę inwestycję, ale ja dokładnie wiedziałem na co się decyduję. Było zdecydowanie warto.

Kamienica z grzejnikami konwektorowymi

grzejniki konwektoroweCałą kamienicę odremontowałem i postanowiłem pozbyć się pieców kaflowych. To było przestarzałe rozwiązanie a ludzie cenili sobie wygodę. W końcu planowałem wynajmować wszystkie mieszkania i musiałem zapewnić wysoki komfort potencjalnym lokatorom. Za namową przyjaciela zdecydowałem się kupić grzejniki konwektorowe, ponieważ były bardzo oszczędne i nie zajmowały dużo miejsca. Cena była nawet przystępna i przyjaciel zaoferował, że pojedzie ze mną je kupić. W sklepie wybraliśmy właściwe grzejniki a ja dogadałem się z kierownikiem ekipy remontowej i wszystkie je zamontowali w każdym mieszkaniu. Kiedy już kamienica była gotowa to sprawdziłem wszystkie grzejniki, ponieważ chciałem mieć pewność, że ogrzewanie w każdym mieszkaniu działa jak należy. Bardzo szybko zrobiło się ciepło i przyjemnie co mnie cieszyło. Wrzuciłem ogłoszenie do internetu, gdzie obowiązkowo zaznaczyłem, że w każdym mieszkaniu są grzejniki konwektorowe, ponieważ wiedziałem, że to wzbudzi największe zainteresowanie. Na odzew długo nie czekałem, ponieważ już następnego dnia odzywali się do mnie zainteresowani wynajmem ludzie. W ciągu miesiąca udało mi się wynająć wszystkie mieszkania i zacząłem zarabiać na tej kamienicy spore pieniądze.

Lokatorzy od samego początku byli bardzo zadowoleni i sami przyznali, że ogrzewanie w mieszkaniach było bardzo tanie. Sporo udało się dzięki temu zaoszczędzić a ja miałem pewność, że ci ludzie zostaną u mnie już na stałe. Na tym mi najbardziej zależało.