Na kursie prawa jazdy nauczyłam się wszystkiego

Mój starszy brat w wieku osiemnastu lat zdobył prawo jazdy i dostał od rodziców samochód. Mnie jakoś do tego nie ciągnęło i kursu nie zrobiłam. Dopiero jak musiałam dojeżdżać do pracy na drugi koniec miasta doszłam do wniosku, że samochód jest potrzebny.

Dzięki nauce na prawo jazdy mogę jeździć samochodem

nauka na prawo jazdy krakówMiałam sporo pieniędzy, aby kupić jakiś używany samochód, ale nie miałam prawa jazdy i musiałam szybko zapisać się na jakiś kurs. Dojazdy autobusem trwały bardzo długo i marzłam na przystankach. U nas na osiedlu była taka jedna szkoła, w której podobno nauka na prawo jazdy kraków była bardzo skuteczna i właśnie tam się udałam. Nie posiadałam żadnej wiedzy ani doświadczenia w tym temacie i wiedziałam jedynie jak się otwiera drzwi od samochodu. zapisałam się na kurs, który zaczęłam już następnego popołudnia. Początkowo była wiedza teoretyczna i mnóstwo testów, które także rozwiązywałam sobie w domu. Zależało mi na tym, żeby egzamin zdać za pierwszym razem, bo chciałam w końcu do pracy jeździć samochodem. Na kursie wiele się nauczyłam a dopiero zajęcia praktyczne były na prawdę interesujące. Jeździłam po mieście samochodem i z każdym dniem dochodziłam do wniosku, że to bardzo interesujące i łatwe zajęcie. Kiedyś myślałam, że prowadzenie samochodu jest sprawą skomplikowaną, ale ostatecznie okazało się banalnie proste. Egzamin zdałam za pierwszym razem, ponieważ bardzo się przykładałam do nauki i sprawiało mi to przyjemność. Mogłam w końcu kupić sobie samochód, żeby dojeżdżać do pracy.

Różnica była ogromna, ponieważ dojazd do pracy zajmował mi o wiele mniej czasu niż wtedy jak jeździłam autobusem. Dzięki temu mogłam dłużej pospać i zaoszczędziłam sporo czasu. Brat to stwierdził raz nawet, że lepiej prowadzę samochód od niego.