Najlepsze sale bankietowe

 

Jeżeli organizujemy bankiet, musimy zadbać, by wszystko było eleganckie i na poziomie. Od sali, poprzez dekoracje, aż po jedzenie – w końcu na bankiecie nie będziemy raczej jeść potraw takich jak gołąbki czy bigos. Wszystko musi wyglądać ekskluzywnie, dlatego dobrze jest się przyłożyć i najlepiej zacząć nasze przygotowania z odpowiednim wyprzedzeniem.

Sala bankietowa w województwie mazowieckim

sala bankietowa ząbkiOstatnio w mojej pracy organizowany był bankiet z okazji trzydziestolecia naszej firmy. Ja też byłam zaangażowana w przygotowanie, bo pracowałam tam już prawie piętnaście lat, a  jakby nie patrzeć to kawał czasu. Widziałam wzloty i upadki firmy i naprawdę kochałam swoją pracę. W moich kompetencjach leżało znalezienie odpowiedniej sali. Jako, że firma mieściła się w Warszawie, to chciałam znaleźć salę właśnie w stolicy, ale szybko zaniechałam tego pomysłu i uznałam, że lepiej będzie wynająć odpowiednie miejsce gdzieś w okolicach miasta. Zdecydowałam się na Ząbki, ponieważ wszyscy polecali tamtejsze sale i z tego co pamiętałam, to moja koleżanka pracująca w innym biurze miała tam kiedyś imprezę firmową i była bardzo zadowolona. Sala bankietowa Ząbki okazała się naprawdę dobrym wyborem – była bardzo elegancka i naprawdę mi się spodobała. Wiedziałam, że szefowi i pozostałym pracownikom również się spodoba, dlatego zostało mi jeszcze tylko dopełnienie formalności. Wiedziałam, że wybrałam dobrze.

Wybierając salę bankietową, musimy kierować się dwoma aspektami – tym, by zmieściły się w niej wszystkie osoby, mające pojawić się na bankiecie, a także by była ona estetyczna. Pamiętajmy, że bankiet to nie wiejskie wesele tylko eleganckie wydarzenie, więc dbajmy o to, by było to widać poprzez wybór odpowiedniej sali oraz niebanalnych dekoracji.