Niby zwykłe kolorowe rzepy bunchems, a ile możliwości!

Nie wiem jak wam, ale mu rzepy kojarzą się z czymś bardzo uciążliwym. Oczywiście buty dziecka na rzepy to wspaniały wynalazek, ale czy rzepy przy kurtce nie denerwują? Na pewno denerwują wtedy, kiedy szalik cały czas się o nie czepia, albo kiedy tracą swoje właściwości i ciężko w ogóle z nich jeszcze korzystać. Ale znalazłam ostatnio, przez przypadek fajne rzepy, które jednak zmieniają moje podejście.

Rzepy bunchems – naprawdę różnorodne

bunchems kolorowe rzepyZnalazłam je w bardzo nietypowym miejscy bo w sklepie z zabawkami. No dobrze, może nie ja je znalazłam tylko moja córka. To ona upatrzyła sobie te ciekawe rzepy na prezent. Miałyśmy ustalone, że jak zdobędzie wysokie stopnie to będzie mogła wybrać sobie zabawkę. To dopiero czwarta klasa i jakoś motywować trzeba. Nie słyszałam nigdy o czymś takim jak bunchems kolorowe rzepy. Ale nie zmienia to faktu, że chętnie się przyjrzałam im bliżej. Nie powiem, ale mnie zaintrygowały i nawet nie zwróciłam uwagi na to, czy nie są za drogie. Kiedy już przynieśliśmy rzepy do domu, od razu powiedziałam, że po obiedzie pobawię się z nią. Ucieszyła się, a nie zdawała sobie sprawy z tego, że tak bardzo chcę zobaczyć jak to z tymi rzepami jest! Zajęło nam to chyba pięć godzin, aż wstyd się przyznać, ale nic innego tego dnia nie zrobiła. Te bunchems kolorowe rzepy pozwoliły nam zrobić tyle fajnych kształtów, nie wiem jak to nazwać, postaci i zwierzaczków. Kupiłyśmy zestaw z dość dużą ilością elementów i całe szczęście, dało to nam naprawdę szerokie pole do popisu. W ogóle to te wszystkie powstałe z rzep elementy stały długo niepopsute. Jedynie co to Karolina wzięła sobie kilka elementów żeby móc ułożyć coś nowego. Cieszy mnie to, że jest to zabawka, którą uwielbia i która przy okazji ćwiczy jej kreatywność.

Okazało się, że moja córka ma całkiem dobrego nosa do zabawek. Nie tylko coś co jej się podoba, ale też coś co ma bardzo fajne możliwości praktyczne. Naprawdę cieszę się z tego, że takie małe kolorowe rzepy mogą sprawić tyle radości mojemu dziecku. A już w ogóle fajne jest to, że są naprawdę bezpieczne.