Nowa Gazela Rometa

 

Firma Romet jest znana każdemu profesjonalnemu rowerzyście, ale też zwykłym użytkownikom, gdyż istnieje na rynku od wielu lat. Produkuje ona rowery dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Wiele modeli marki Romet jest bestsellerami.

Co wyróżnia rower z serii Gazela?

romet gazela 4Kobiety najczęściej jeżdżą na damkach, bo łatwo na niej wejść i z nich zejść. Jakościowo nie odbiegają w niczym od męskich modeli. Popularny rower Romet Gazela 4, to świetny damski rower trekingowy. Od poprzedniego modelu różni się przede wszystkim nowszym i lepszym osprzętem i większą ilością przerzutek, bo ma ich aż dwadzieścia siedem. Lekka, aluminiowa rama o obniżonym stanie jest idealna dla kobiet. Wygodne, szerokie siodełko zapewnia komfort nawet podczas wielogodzinnej jazdy po nierównej nawierzchni. Gazela 4 posiada duże i cienkie opony, które ułatwiają szybkie rozpędzanie roweru do dużych prędkości. Wyposażeniem, które z pewnością wyróżnia ten model roweru od innych, jest bagażnik, komplet błotników wykonanych z aluminium i pełne oświetlenie. Przednia lampka jest na dynamo, a tylna znajdująca się pod siodełkiem, na baterie. Stalowy wspornik kierownicy umożliwia ustawienie jej na pożądanej wysokości. Przedni widelec jest amortyzowany przez co nie odczuwamy aż tak bardzo wstrząsów podczas jazdy. Na brzegach kierownicy znajdują się gumowe uchwyty ułatwiające trzymanie i zapobiegające ślizganiu się dłoni. Na łańcuchu umieszczona została aluminiowa osłona  która zabezpiecza go przed dostaniem się do środka kamienia.

Rowery Romet są często wybierane przez osoby, które cenią wygodę połączoną z nowoczesnością. Jest to marka rozpoznawana na całym świecie. Ceny modelu Gazela zaczynają się półtora tysiąca złotych i im nowszy model zakupimy, tym wyższą będzie miał cenę, bo będzie miał nowszej generacji osprzęt.