Nowoczesna wiata garażowa z poliwęglanu kanalikowego

Statystyki mówią o tym, że jako społeczeństwo stajemy się coraz bogatsi. Dlatego też często posiada się więcej niż jeden samochód. Jazda komunikacją miejską wcale nie należy do rzeczy przyjemnych.

Poliwęglan na metry

poliwęglan kanalikowyJednak w przypadku osób mieszkających w domku jednorodzinnym ciężką sprawą jest wybudowanie bądź zainstalowanie kolejnej ilości garaży czy to wmurowanych w dom czy to tak zwanych blaszaków. Co zrobić w takim wypadku? Jak się okazuje z pomocą przychodzi nam poliwęglan komorowy. Osoby, które nie słyszały jeszcze o tym wspaniałym materiale jak najszybciej powinny swoje braki uzupełnić. Godny polecenia poliwęglan kanalikowy można kupić na metry od cenionych producentów bądź w swoich miejscowościach znaleźć przedsiębiorców handlujących materiałem. Dopasują oni na specjalny wymiar klienta płyty poliwęglanowe dzięki czemu każdy będzie mógł cieszyć się zadaszeniem dla swojego auta. Wiadomo, że samochód stojący na świeżym powietrzu niejednokrotnie wykazuje się działaniami znacznie bardziej korozyjnymi niż ten garażowany. Dlatego tak często jako alternatywę stosuje się poliwęglan lity. Montuje się go na belach drewnianych, a drugą część dachu opiera się o elewacje budynku. Zamiast samej płyty można użyć świetliki z poliwęglanu, jednak wykonanie na wymiar będzie znacznie bardziej rozsądnym rozwiązaniem. Wiaty garażowe są bardzo popularnie nie tylko w miejscach jakim jest podwórko domku jednorodzinnego ale również jako zadaszenie do tarasu oraz balkonów. W mieście możemy z tego materiału zobaczyć między innymi przystanki.

Na niektórych parkingach strzeżonych także można znaleźć takie zadaszenia. Za przetrzymywanie samochodów w takich warunkach komfortowych trzeba trochę dopłacić. Dlatego też znacznie lepiej jest zakupić poliwęglan na własny użytek i przechowywać auto za darmo.