Piękne mieszkania i profesjonalne biuro nieruchomości

Jestem Iza. Mam dwadzieścia cztery lata i kuzyn załatwił mi praktyki w biurze nieruchomości. Biuro nieruchomości, które znajduje się w mojej okolicy niestety nie miało wolnych miejsc dlatego będę musiała dojeżdżać do innej dzielnicy. Biura nieruchomości często korzystają z pracy studentów.

Będę sprzedawał tanie mieszkania

tanie mieszkanieDzięki temu mogą studenci zdobyć potrzebnej wiedzy, z której w przyszłości będą mogli korzystać. Mój kuzyn pracuje w biurze nieruchomości już od siedmiu lat. Ma duże doświadczenie zawodowe w tej branży. To dzięki niemu wybrałam ten kierunek. Zawsze z pasa opowiadał o transakcjach z różnymi klientami. Mieszkania na sprzedaż z pomocą agenta szybciej się sprzedają. Agent zajmuje się wszystkimi formalnościami. To on umawia się z klientami i pokazuje mieszkanie. Sprzedający nie musi tego pilnować. Biuro nieruchomości często wyszukuje mieszkania i stara się je zareklamować i jak najszybciej sprzedać bo dzięki temu zarabia wysoka prowizję. Jeżeli osoba prywatna sprzedaje tanie mieszkanie dostępne w Bydgoszczy to w dzielniejszych czasach czasach od razu klienci podejrzewają, ze z tym mieszkaniem jest coś nie tak. Nie mając wsparcia ze strony biura nieruchomości nie jesteśmy wstanie dokładnie sprawdzić czy z tym mieszkaniem jest wszystko dobrze. Czy nie ma hipoteki lub czy nie jest już sprzedane ale w urzędach nie ma jeszcze aktualnych wiadomości na ten temat. W biurze nieruchomości, w którym będę na praktykach poza mieszkaniami i domkami są jeszcze działki rekreacyjne na sprzedaż. Działki rekreacyjne na sprzedaż mogą być poza miastem lub w miejscowości Bydgoszcz.

Biuro ma sporo ofert i każdy klient znajdzie coś dla siebie. We wszystko kuzyn mnie wprowadzi. Będę jego asystentką. Będzie mnie zabierał na każdą transakcję z klientem i każdy pokaz mieszkania lub domu.