Plamoodporny obrus na każdą okazję

Obrus to świetna dekoracja na każdy stół oraz na każdą okazje. Trzeba jednak wiedzieć, jaki obrus dobrać, aby pasował do powagi sytuacji. Dowiedz się jakimi względami się kierować przy wyborze, aby podobał się gościom, a także Tobie. Ważne jest też, żeby prasowanie i pranie przebiegało bez problemów. Jakie mam rozwiązanie?

Kolorowe, plamoodporne obrusy

obrusy plamoodporneKażda okazja wymaga innego udekorowania stołu. Mój sposób jest niezawodny – wybieram obrusy plamoodporne o wielu kolorach. Na każdą okazję pasują odcienie bieli. W tym wypadku właściwości plamoodporne są największą zaletą. Obrusy często brudzą się podczas jedzenia, szczególnie w przypadku zup. Plamy z barszczu lub rosołu trudno jest usunąć. Kiedy wyposażysz się w obrus plamoodporny nie będziesz miał problemu z praniem. Prasowanie również będzie dużo łatwiejsze. Z jakiego materiału wykonana jest ta dekoracja? Są to materiały syntetyczne, które nie chłoną płynów. Jednak ktoś, kto nie wie z czego wykonana jest tkanina, nie zorientuje się, że to materiał syntetyczny. W dotyku czuć, że obrus jest miękki, niczym bawełna. Patrząc na niego również nie widać typowego dla syntetyków blasku. Taki obrus jest nieco droższy, lecz naprawdę zakup się opłaca, ponieważ służy przez wiele lat. Oszczędzisz także na proszkach do prania, ponieważ wystarczy odświeżyć tkaninę, nie trzeba korzystać z odplamiaczy. Dekoracja nadaje się na święta, a także w dni codzienne, podczas zwykłych obiadów.

Producenci tkanin zadbali o to, by ich konsumenci nie mieli problemu z korzystaniem z ich produktów. Tworząc obrusy, które nie chłoną plam, łączą w sobie tradycję, a także nowoczesność. Widać, że nowinki techniczne są obecne w każdej gałęzi przemysłu. Obrus to nie tylko archaiczna ozdoba – może to być świetny dodatek na każdy dzień.