Planowanie wesela i foto budka

Mój chłopak oświadczył mi się już ponad rok temu. I tak jest moim narzeczonym cały czas, więc postanowiłam, że trzeba pójść krok naprzód i wziąć w końcu ślub. Wiedziałam, że terminy i tak są odległe, więc poszliśmy coś zarezerwować, i w międzyczasie miałam z rok na przygotowanie wszystkiego i zrobienie listy gości.

Warszawska foto budka nie jest droga

foto budkaPlanowałam, żeby była fotobudka na wesele, bo to teraz taka fajna atrakcja. Miałam nadzieję, że fotobudka zintegruje gości, którzy nie będą się znali. Zadzwoniłam ją zarezerować. Cóż, foto budka warszawa wcale nie jest taka droga, więc można zaszaleć. Chciałabym mieć wesele w Warszawie. Niestety, Warszawa wiąże się z wyższymi cenami, ale będzie rok na uzbieranie dodatkowych funduszy. Oprócz tego chciałam mieć mnóstwo balonów, i jakąś fajną muzykę. Nie wiem, czy znajdę jakichś dobrych grajków, a nie wypada puszczać muzyki z głośników. Moja znajoma ma kogoś godnego polecenia, więc skorzystam z jej rady. Zastanawiałam się też nad weselnym menu. Kilku z moich znajomych nie je mięsa, więc będę musiała oprócz normalnej zupy zamówić jakiś krem warzywny. Z zupą to jeszcze nie problem, gorzej z drugim daniem. Przecież nie podam im naleśników. Może zadzwonię do jakiegoś kucharza, i coś mi doradzi. Gdy lista gości była już zrobiona, przeraziłam się liczbą osób. Było ich 130 aż. Nie miałam już jak jej zredukować, bo to same najważniejsze osoby. Potem jedna ciotka powie drugiej, że była na weselu, a tamta nie dostanie zaproszenia i będzie obraza majestatu. Więc nie ma wyjścia, musi być tak jak jest. Ostatnią już sprawą była suknia ślubna. Chciałam mieć tradycyjną, ale żeby chociaż trochę błyszczała. Znalazłam taką z kryształkami, i będę się nad nią zastanawiać. Bo nie wiem czy taka, czy może taka z falbankami i z koronką. Narzeczony mi nie doradzi, bo przecież nie może widzieć sukni ślubnej przed ślubem.

Sama muszę podjąć decyzję. Do tego welon, najdłuższy jaki jest. Zawsze marzyło mi się, aby był taki, jak na filmach. Oby wszystko się udało, i żebym o niczym nie zapomniała. To w końcu mój najważniejszy dzień.