Planuję zająć się filmowaniem wesel

 

Straciłam pracę. Powinnam być smutna ale nie jestem. Stwierdziłam, że to jest dla mnie ogromna szansa żeby zając się swoim życiem zawodowym. Praca biurowa zapewniała mi stały dochód jednak nie spełniała moich oczekiwań. Nie mogłam się w niej rozwijać a także nie wykonywałam tego co lubię.

Kurs filmowania

filmowanie wesel w ŁodziOd kiedy pamiętam filmowanie było moją pasją. Mój tata miał kamerę jak byłam mała i pozwalał mi się nią bawić kiedy był w pobliżu. Wiele się od niego nauczyłam. Mój tata był samoukiem i filmował różne uroczystości rodzinne. Filmowanie wesel w Łodzi jest bardzo popularne i postanowiłam zapisać się na profesjonalny kurs do szkoły, która ma bardzo dobre opinie. Szkolenie to nie trwa długo a także nie jest drogie. Szkoła zapewnia pracę na dobrym sprzęcie a także na koniec kursu każdy dostaje certyfikat. Postanowiłam zainwestować w dobry sprzęt za odprawę, którą dostałam z pracy. Szkolenie było dla mnie bardzo interesujące i wiele się na nim nauczyłam. Filmowanie wesel w Łodzi będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem. Na początku oczywiście będę musiała się sporo uczyć ale dzięki temu państwo młodzi, którzy zechcą ze mną współpracować będą płacili mniej za filmowanie. Uważam, że to będzie dla nich bardzo dobre rozwiązanie a ja z każdym zleceniem będę nabierała większej wprawy. Kamera, którą kupiłam była bardzo droga ale także bardzo dobra. Porządny sprzęt w tym zawodzie to podstawa.

Na szkoleniu mówiono nam, żeby się nie stresować jak będziemy mieli mniej zleceń. Poza filmowaniem wesel możemy także proponować klientom filmowanie innych uroczystości. Najważniejsze żeby spełniać swoje marzenia i się uczyć. Nowe techniki są doceniane przez klientów i ważne żeby być otwartym na propozycje klientów. Trzeba także umieć doradzić żeby końcowy efekt był dobry.