Pobyt w nowoczesnym hotelu

Kiedy dostałem pracę u tego przedsiębiorcy, to postanowiłem, że zrobię wszystko ażeby awansować. Możliwości były ogromne i tak naprawdę to wszystko zależało tylko ode mnie. Ciężko pracowałem przez cały czas i wykazywałem się wielokrotnie. To właśnie mi tak pomogło.

Spotkanie biznesowe w nowoczesnym hotelu

hotel OpoleSzybko zostałem asystentem biura prezesa, co naturalnie wiązało się z większymi zarobkami, ale też miałem więcej obowiązków. Często organizowałem dla prezesa spotkania biznesowe, w których również uczestniczyłem. Prezes po jakimś czasie uznał, że na spotkanie z producentem wkrętarek pojadę sam. Byłem podekscytowany, bo na spotkanie został wybrany nowoczesny hotel Opole było miastem, które uwielbiałem i cieszyłem się, że właśnie tam było spotkanie. Prezes zarezerwował mi nocleg w tym hotelu, bym mógł się odpowiednio przygotować do spotkania biznesowego. Do Opola miałem ponad trzysta kilometrów i musiałem w hotelu zostać na noc. Kiedy dojechałem do hotelu, to już było późno. Planowałem wziąć prysznic i położyć się spać. Kiedy wszedłem do łazienki w swoim pokoju, to była tam wanna z hydromasażem. Byłem pod ogromnym wrażeniem, bo aż takiego luksusu się nie spodziewałem. Pokój hotelowy był nowocześnie urządzony i mi się w nim podobało. Następnego dnia rano poszedłem do sali hotelowej, która została zarezerwowana na moje spotkanie. Sala była klimatyzowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny. Hotel, do którego przyjechałem był wyjątkowo luksusowy.

Umowę rzecz jasna udało mi się podpisać z nowym klientem. Docenił on również to, że spotkanie odbyło się w takim nowoczesnym hotelu i uznał, że prezes miał doskonały gust. Kiedy wróciłem do Bydgoszczy, to opowiedziałem o wszystkim prezesowi. Był zadowolony z moich dokonań.