Producent wykładzin dywanowych w płytkach sponsorem

Wczoraj na szkolnej sali gimnastycznej odbyły się zawody, w których mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów. Całe wydarzenie miało charakter lokalny, a każdy uczestnik mógł liczyć na nagrody upominkowe, a zwycięzcy na nagrody pieniężne.

Wykładziny dywanowe w płytkach dla szkoły

wykładziny dywanowe w płytkachPodczas turnieju zawodnicy zostali podzieleni na kategorie pod względem wiekowym. Takich kategorii powstało cztery, w której każdy zawodnik indywidualnie walczył o nagrodę główną, jaką był rower lub inne upominki, których sponsorem był lokalny sklep z wykładzinami oraz miejscowy zakład kosmetyczny. Osoba, która zdobyła drugie miejsce otrzymywała 200 złotych, natomiast brązowy medalista dostawał 100 złotych. Jako nagrody pocieszenia zostały wręczone drobne kosmetyki oraz smycze na klucze.W trakcie zawodów odbyły się trzy konkurencje. Pierwsza z nich polegała na tym, że zawodnicy z każdej grupy wiekowej musieli przebiec 100 metrów na czas, a następnie zdobywali określoną liczbę punktów. Przez to, że rywalizacja była zaostrzona, wykładzina podłogowa, którą jest wyłożona sala gimnastyczna wyglądała jakby przeszła po niej trąba powietrzna. Kolejną konkurencją był bieg z przeszkodami, podczas której zawodnicy musieli pokonać płotki, ominąć slalomem piłki lekarskie, a na koniec wykonać dziesięć zwisów na drabinkach. W tej dyscyplinie nie tylko liczył się czas, ale również dokładność wykonywanych zadań. Ostatnią konkurencją było skakanie na skakance. Tutaj najważniejsza była ilość podskoków, które zarazem były liczbą zdobytych punktów. Na koniec zawodów sala wyglądała jakby przeszło po niej stado słoni, jednak szkoła może liczyć na tanie wykładziny dywanowe w płytkach, które z góry zapewnił jeden ze sponsorów. Być może taka wykładzina dywanowa teraz znajdzie się nie tylko na sali, ale również i w szkolnych klasach.

Cały turniej cieszył się niezwykłą popularnością. Rodzice mieli okazję, by zmotywować swoje pociechy do sportu i głośno im kibicować, natomiast wszyscy zawodnicy mogli liczyć na upominki oraz zastrzyk pozytywnej energii.