Sesja ślubna w pięknym dworku

Ostatnio zastanawiałam się, gdzie może się odbyć sesja ślubna. Długo nad tym rozmyślałam i szukałam inspiracji. W Internecie można znaleźć wiele inspiracji z tym związanych. Niewiele mi się jednak podobało, więc musiałam rozmyślać sama. 

Moja wymarzona sesja ślubna

sesja ślubnaChciałam mieć sesję oryginalną, kiedy już dojdzie do mojego ślubu. Co prawda sądzę, że trochę jeszcze czasu minie, ale warto być przygotowanym na wszystko. Chciałabym mieć sesję w dworku, chociaż może nie brzmi to jakoś szczególnie ciekawie, ale zależy jeszcze od tematu przewodniego. Wymyśliłam sobie, że fotografia ślubna, jaką wykonamy będzie szczególnie atrakcyjna ze względu na kolorystykę. Chciałabym, aby fotograf robił mi zdjęcia o świcie, kiedy słońce delikatnie będzie się wślizgiwało przez okiennice. W Toruniu jest taki jeden piękny dworek, przy którym w dodatku są robiące doskonałe wrażenie ogrody. Myślę o tym, żeby sesja ślubna była właśnie tam. Chociaż to pewnie częste miejsce fotografowania Państwa Młodych, na pewno coś ciekawego wymyślę, co mnie wyróżni. Właściwie mam już taki jeden pomysł, ale boję się go zdradzić, żeby ktoś mnie nie ubiegł. Niektórzy mówią, że nie ma co tak wymyślać jakichś świetnych i bardzo skomplikowanych rzeczy, bo liczą się prawdziwe emocje. Ale czy nie można tego razem połączyć?

Chciałabym mieć świadomość, że nikt nie będzie miał takiej samej sesji jak ja. Myślę, że jest to do zrobienia. Miejsce nie musi być niesamowicie unikatowe, ale wystarczy jak będzie bardzo piękne. Fotograf z dobrymi umiejętnościami to także ważna sprawa, ale najważniejsza jest myśl przewodnia.