Siostra, jazda konna i bryczesy damskie

Moja siostra ma dwójkę dzieci. Nie są to już jakieś małe dzieci. A raczej dzieci, które zaraz będą już nastolatkami. Zresztą czasem niektóre zachowania dzieci wskazują na to, że to niedługo się stanie. Moja siostra stara się spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu.

Bryczesy damskie dla mojej siostry

bryczesy damskieMa świadomość tego, że może mieć dobry kontakt z dziećmi długo jeśli będą mieli na przykład jakąś wspólną pasję. Dzieci od tak naprawdę momentu gdy były jeszcze bardzo małe zaczęły jeździć konno. Dziś jeżdżą już świetnie i konie to część ich życia. Moja siostra także stwierdziła, że czas najwyższy żeby ona także nauczyła się jeździć. Kupiła dla siebie akcesoria jeździeckie w specjalnym sklepie. Kupiła tam też damskie bryczesy z pełnym lejem takie same jak ma jej córka. To miała być niespodzianka dla dzieci kiedy to siostra przyjedzie na stadninę. I też tak było. Dzieci były bardzo zaskoczone gdy zobaczyły jak mama jest ubrana w ten sposób jakby miała zaraz zacząć jeździć konno. A tu moja siostra przyjechała na pierwszą lekcję. Siostra była naprawdę w szoku jak to wszystko wygląda. Myślała jednak, że pójdzie jej trochę lepiej. Jednak stwierdziła, że nie może przecież poddać się po pierwszych zajęciach. Zawiodła by na pewno czymś takim swoje dzieci. Skoro się zdecydowała to musi się jakoś przełamać i dać radę. I tak z każdym zajęciem szło jej coraz lepiej. Oczywiście do umiejętności dzieci było jej naprawdę daleko ale zaczęła robić jakieś postępy. Po jakimś czasie gdy z nią rozmawiałam okazało się, że ta jazda konna zaczęła sprawiać jej naprawdę radość z tego co robi.

W domu z dziećmi zaczęła rozmawiać nie tylko o szkole ale także i o koniach bo teraz wiedziała już dokładnie o co w tym wszystkim chodzi. Jeszcze mąż siostry ma za jakiś czas też zapisać się na lekcje bo on jeszcze nie potrafi jeździć.