Wózki w najlepszej cenie

Jakiś czas temu z mężem zdecydowaliśmy się na dziecko. Myślałam, że tak jak większość naszych znajomych będziemy musieli trochę poczekać, aż uda mi się zajść w ciążę. Jednak  byłam szybko w ciąży , co mnie bardzo cieszyło.

Wybór odpowiedniego wózka dla dziecka

wózek bebetto vulcanoGdy dowiedziałam się jaka będzie płeć dziecka zaczęłam kupować ubranka i myślałam też o wystroju pokoju. oczywiście ważnym elementem był zakup wózka. Na rynku jest ich teraz tak duży wybór, że tak naprawdę nie wiadomo na co się zdecydować. Z mężem godzinami oglądaliśmy różne wózki w sieci. Wiedzieliśmy mniej więcej jakby miał on wyglądać. Spodziewałam się dziewczynki, jednak nie chciałam żeby wózek był różowy. wolałam żeby był w jakimś uniwersalnym kolorze i tym samym żeby posłużył także następnemu dziecku, jeśli kiedyś w przyszłości się na nie zdecydujemy. Wiele wózków, które oglądałam w sklepach internetowych spodobało mi się. Jednak nie byłam niby jakoś tak specjalnie zachwycona. Wszystko było tak aż do momentu gdy nie zobaczyłam jak wygląda wózek bebetto vulcano, który według mnie był idealny. Buda wózka głębokiego była w takim kształcie jakim chciałam. Były do wyboru też różne wersje kolorystyczne. I zdaniem mojego męża miał on bardzo dobre parametry techniczne. Zdecydowaliśmy się wiec go zamówić. Miałam nadzieje, że przyjdzie taki sam wózek jak na zdjęciu. Kurier dostarczył go już po kilku dniach od zamówienia. Byłam pod wrażeniem, gdy zobaczyłam go pierwszy raz na żywo.

Prezentował się na pewno dużo lepiej niż na zdjęciu. Dobrze się go prowadziło i nie był ciężki. Gdy przyszła na świat córka bardzo często wychodziłyśmy na długie spacery. Wózek sprawował się świetnie i na pewno zdał egzamin. Chociaż był bardzo często używany, wciąż wygląda bardzo dobrze. I pewnie jeszcze się przyda kiedyś.