Sprzedaję swoją ladę chłodniczą igloo

Postanowiłem zamknąć sklep, który ostatnio nie przynosił zysków jak to miało miejsce jeszcze rok temu. I tak przestał mnie ten sklep interesować, ponieważ planowałem zająć się czymś zupełnie innym. Wypowiedziałem umowę najmu i postanowiłem sprzedać swoje meble.

Sprzedałem ladę chłodniczą igloo za dobre pieniądze

lada chłodnicza iglooNie jest mi nic potrzebne, ponieważ na pewno już nie będę prowadził sprzedaży. Moja lada chłodnicza igloo, którą kupiłem rok temu jest prawie nowa i postanowiłem ją sprzedać za dobre pieniądze. Mam jeszcze dużo regałów sklepowych, które mimo iż są używane to nadają się do użytku. Zawsze dbałem o całe wyposażenie i wiem, że na pewno znajdzie się ktoś chętny na kupno. Najbardziej interesowała mnie jednak lada chłodnicza igloo, bo wiedziałem, że na jej sprzedaży zarobię najwięcej. Od razu umieściłem ogłoszenie w internecie, że mam taką ladę na sprzedaż i wstawiłem kilka zdjęć poglądowych. Ustaliłem cenę nieco wyższą, ale zaznaczyłem, że podlega ona negocjacji. Następnego dnia zadzwonił do mnie zainteresowany klient. Pytał czy ogłoszenie jest aktualne i umówiliśmy się na spotkanie. Chciał zobaczyć czy ta lada chłodnicza igloo jest taka sama jak w ogłoszeniu. Później zadzwoniło jeszcze kilka osób, ale im odmówiłem. Powiedziałem, że jak obecny klient się nie zdecyduje na zakup to oddzwonię. Chciałbym ją sprzedaż za kwotę, którą umieściłem w ogłoszeniu. Skoro jest takie ogromne zainteresowanie to na pewno jest to możliwe. Klient od razu po obejrzeniu chłodziarki zdecydował się na zakup.

Dostałem kwotę, która mnie najbardziej interesowała i byłem zadowolony. Ten sam klient kupił ode mnie także regały sklepowe i za jednym razem udało mi się wszystko sprzedać. Nie sądziłem, że aż tak dobrze mi pójdzie i jestem zadowolony.