Sprzedaż używanej lampy podłogowej

 

Wielu ludzi coraz chętniej wyprzedaje swoje rzeczy. Kiedyś je wyrzucali, ale teraz wolą na tym zarobić i to dobrze. Bo oni na tym zarobią, a ten kto będzie od nich coś kupował to zaoszczędzi pieniądze. Sama kupuję i sprzedaje używane rzeczy. Ostatnio musiałam pozbyć się mojej lampy podłogowej. Wymieniłam łóżko i już nie było dla niej miejsca, a gdzie indziej jej nie chciałam.

Podłogowa lampa na sprzedaż

lampy podłogowe zuma lineDlatego też skoro już mi ta lampa nie jest potrzebna to postanowiłam ją sprzedać. Moim zdaniem to było najlepsze rozwiązanie z tej sytuacji. Skorzystałam oczywiście z ogólnodostępnego portalu, na którym można wystawić różne rzeczy, które chce się sprzedać. Aby zwiększyć szanse sprzedaży to zrobiłam kilka zdjęć mojej lampy i to z każdej strony. Dzięki temu potencjalny kupujący może sobie ją dokładnie obejrzeć. Moja lampa jest w stu procentach sprawna i działa rewelacyjnie, ale nie mam już dla niej miejsca w swoim mieszkaniu. A nie będę jej wyrzucać na śmietnik, jak mogę na niej jeszcze zarobić. Na tej stronie były też inne lampy podłogowe zuma line, ale moim zdaniem moja lampa była najładniejsza i miała większe szanse by ktoś ja kupił. Cenę też ustawiłam na taką by była nieco niższa od pozostałych ofert. W przeciągu dwóch dni zgłosiło się do mnie klika osób, które chciały by kupić moją lampę podłogową. Sprzedałam ją temu kto pierwszy do mnie napisał. Był z tego samego miasta, więc osobiście przyszedł do mnie i ją odebrał, a ja dostałam gotówkę do ręki. Obydwoje byliśmy zadowoleni z transakcji.

Jeśli macie jakieś rzeczy na zbyciu to warto je sprzedać, niż wyrzucić. Jest wiele stron na których można umieścić ofertę sprzedaży. Ja na przykład ostatnio sprzedałam moją lampę podłogową. Zrobiłam kilka zdjęć i wraz z opisem i ceną wrzuciłam na portal. Bardzo szybko znalazł się kupiec.