Świat kompresorów wymagał promocji

Agencja reklamowa w której pracuję zajmuje się promocją marek oraz firm. Podsuwamy ciekawe pomysły oraz wykonujemy projekty związane z pozytywnym wizerunkiem danego przedsiębiorstwa wśród klientów. Ostatnio mieliśmy bardzo ważnego klienta, który zajmował się prowadzeniem sklepów z kompresorami.

Reklama kompresorów

gudepol kompresoryByło to trudne zadanie, ponieważ akcje dla takiej branży znacznie różniły się od innych branży. Teraz nasi specjaliści musieli zmienić nastawienie i wdrożyć się w zupełnie inny klimat. Na szczęście kompresory miały szerokie zastosowanie w firmach zajmujących się przemysłem. Również mniejsze warsztaty samochodowe potrzebowały tego typu towarów. Można było zwracać się także do osób indywidualnych, które potrzebowały tego typu sprzętów w swoim garażu. To było bardzo ważne jeżeli chcieliśmy uzyskać atrakcyjne wyniki w sprzedaży. Nasza kadra na początku zdecydowała się na projekt folderów. One miały zawierać szeroką ofertę jaką daje gudepol kompresory. Szczegółowy opis każdego produktu miał być ciekawym pomysłem na zwrócenie uwagi. Na dodatek sklep mógł dawać folder z ofertą do rąk. Czasami takie decyzje powstawały w domowym zaciszu poprzez myślenie o danym produkcie. To było bardzo ważne jeżeli chciało się jakoś zainteresować swoją marką. Kolejnym krokiem była lepiej zaprojektowana strona internetowa. Nasi specjaliści uznali, że ma spore braki dlatego trzeba nałożyć kilka poprawek.

Każdy kompresor musiał mieć bardziej profesjonalne zdjęcie. Jakość wizualna bardzo się liczyła, ponieważ ludzie byli w większości wzrokowcami. Reklama miała być skutecznym środkiem do osiągnięcia sukcesu dlatego tak często zwracano się do nas z prośbą o pomoc aby pomóc w promowaniu firmy. Teraz miały skorzystać z tego popularne kompresory.