Szukałem taniego komputera pc dla syna

 

Mój syn szybko dorasta, jeszcze niedawno dopiero co uczył się chodzić a dzisiaj już idzie do szkoły. Jako, że teraz bez komputera jak bez ręki, również jeśli chodzi o edukację, postanowiliśmy wraz z żoną kupić dla młodego komputer. Z doświadczenia wiedziałem, że lepiej kupić komputer stacjonarny bo są wydajniejsze, a to jest bardzo ważne jeśli syn chciałby pograć.

Poszukiwanie taniego komputera PC

tani komputer pcSam lubię sobie od czasu do czasu zagrać, mimo wszystko mój komputer służy mi głownie do pracy i drugi komputer dla syna był po prostu potrzebny. Jednak swój składałem dawno temu i nie wiedziałem obecnie jakie są trendy i co jest najlepszym wyborem w stosunku wydajności do ceny. Mieliśmy też dość mocno ograniczony budżet no i jednak ten komputer miał być głównie do nauki a nie do grania. W wyszukiwarce wpisałem frazę – tani komputer pc. Wyskoczyło mi wiele ofert w różnych sklepów, również kilka pozycji z używanymi komputerami sprzedawanych przez innych użytkowników. Nie chciałem bawić się w używki. Zauważyłem link do forum gdzie były poruszane tematy propozycji zestawów komputerowych w różnych przedziałach cenowych. Mocno zainteresował mnie zestaw za około 1500 złotych. Wiadomo, do tej kwoty trzeba dodać akcesoria i monitor więc finalnie powinniśmy się zamknąć w 2500 złotych. Czyli tylu ile chcieliśmy i mogliśmy wydać. Zdecydowaliśmy się zamówić ten zestaw z usługą montażu i instalacją systemu operacyjnego.

Po kilku dniach pojawił się kurier z zamówionym komputerem oraz monitorem i resztą akcesoriów. Po podpięciu wszystkiego ze sobą oraz podłączeniu do prądu komputer i monitor ożył. Wszystko działało jak należy. Syn był bardzo zadowolony w niespodzianki. Obiecał, że będzie o niego dbał i postara się mieć dzięki niemu jak najlepsze stopnie w szkole.