Szybkę w Iphone wymieniłem w serwisie

 

Nigdy nie myślałem, że przydarzy mi się coś takiego, że będę musiał z moim telefonem wybrać się do serwisu. Zawsze myślałem, że mój telefon jest naprawdę niezniszczalny. Używałem go już dwa lata i na ekranie nie było nawet jednej ryski. Jednak pewnego dnia mój telefon wypadł mi z rąk i spadł na ziemię. I tutaj już nie byłem w stanie nic zrobić – rozbił się ekran.

Znalazłem serwis oferujący wymianę wyświetlaczy

wymiana szybki iphone 8 krakówNa szczęście z mojego amerykańskiego telefonu nadal można było korzystać. Szybko więc włączyłem odpowiednią wyszukiwarkę i znalazłem serwis, który oferował pomoc w tego typu sytuacjach. Postanowiłem, że od razu się tam z moim Iphonem wybiorę, żeby nie tracić czasu. Rzeczywiście wymiana szybki Iphone 8 Kraków możliwa była w tym serwisie bez żadnych problemów. Trzeba było tylko zamówić część, czyli w tym wypadku nowy ekran. Zamówiłem i umówiłem się na konkretny termin wymiany wyświetlacza. Serwis zaoferował mi tą usługę w bardzo dobrych pieniądzach, ale przede wszystkim w bardzo krótkim czasie. W umówionym dniu wymiana szybki zajęła kilka godzin. Rano oddałem swój telefon do naprawy a popołudniu był już gotowy do odbioru. Za wszystko zapłaciłem uczciwą cenę. Oczywiście sam ekran kosztował niemałe pieniądze, ale za wykonaną pracę policzono mi bardzo dobrą cenę. Po naprawieniu wyświetlacza od razu poprosiłem o zamontowanie szkła ochronnego, żeby kolejne takie zdarzenie się już nie powtórzyło.

Dzisiaj już wiem, że każdemu może się przytrafić pęknięty ekran w telefonie. Nie ma niezniszczalnych ekranów, ale można je uchronić przed rozbiciem za pomocą specjalnego szkła ochronnego. Ja takiego nie miałem i dlatego musiałem wymienić wyświetlacz, ale już naprawiłem to małe niedociągnięcie. Teraz mam nowy ekran i założone na niego szkło ochronne.