Tanie słomki tekturowe

Co roku urządzamy urodziny naszej córeczki w ogrodzie u mojego brata. W innym wypadku nie moglibyśmy zaprosić wszystkich tych miłych gości, których za każdym razem zapraszamy. mamy duże rodziny oboje z mężem, więc zazwyczaj przekraczamy liczbę dwudziestu gości podczas tej imprezy. Strasznie się ciesze, że mamy możliwość robienia urodzin u mojego brata.

Słomki przyjazne dla środowiska

słomki ekologiczneJednak niestety co roku podczas tej imprezy zużywamy masę jednorazowych naczyń. Nie ma bowiem sensu wieźć do mojego brata zastawy, a wynajem zastawy to jednak byłby już zbyt duży koszt. Wstyd przyznać, ale zazwyczaj były to naczynia plastikowe. W tym roku jednak postanowiłam, że koniec z tym i kupiłam naczynia jednorazowe ekologiczne. Na szczęście ostatnio jest coraz łatwiej dostać je w sklepach. Ponieważ moja córka nie wyobrażała sobie urodzin bez słomek do napojów, tego najgorszego plastikowego śmiecia, postarałam się trochę i udało mi się znaleźć na imprezę słomki ekologiczne, zrobione z tektury. Nie było ich łatwo dostać, ale kiedy już natrafiłam na nie w jednym ze sklepów, wybór był całkiem szeroki i udało mi się dostać bardzo ładne, kolorowe i wzorzyste słomki. Myślę, ze spodobają się mojej córce oraz innym małym gościom, którzy będą z nich korzystać. I to, co najważniejsze – są one przyjazne dla środowiska, rozłożą się o wiele szybciej niż plastik i nie będą zatruwać naszej planety. A do tego były dostępne w korzystnej cenie.

Dla każdej osoby, która dba o środowisko naturalne, wybór między plastikowymi a ekologicznymi naczyniami jednorazowymi jest prosty. na szczęście ostatnio pojawiły się również na rynku jednorazowe słomki ekologiczne, co oznacza, że wszyscy ekologiczni zwolennicy słomek nie muszą wcale z nich rezygnować, by zadbać o środowisko.