Brat pomaga mi naprawić laptopa

Mój brat jest pracownikiem serwisu i potrafi chyba wszystko naprawić. Już nawet tacie naprawiał telewizor i radio a mi kiedyś telefon. Jest dobry w tym co robi i szef go szanuje. Ostatnio to nawet dostał jakąś podwyżkę w pracy i kupił mi używanego laptopa.

Dzięki pomocy brata udało się naprawić laptopa

naprawa laptopów poznańSprzęt od brata sprawował się świetnie przez długi czas. Ostatnio jednak coś się zadziało i nie mogłem już grać w gry. Postanowiłem poprosić brata o pomoc. Jego mocną stroną jest naprawa laptopów poznań i wiedziałem, że z tym na pewno raz dwa się upora. Pojechałem do jego pracy, ponieważ wiedziałem, że w piątki jest zawsze sam. W jego firmie naprawa laptopów poznań odbywa się w tygodniu, ponieważ weekendy mają wolne. Brat często w piątki zostaje dłużej, by nadrobić zaległości. Kiedy wszedłem do niego z laptopem to od razu wiedział, że coś się zepsuło. Właściwie już kończył pracę i mógł się zabrać za mój sprzęt. Powiedziałem, że bardzo chciałbym dzisiaj pograć w grę i zależy mi, by naprawił mi sprzęt. Brat się nie odzywał tylko zabrał za rozbieranie sprzętu na części. Bardzo szybko doszedł do tego co jest uszkodzone. Na szczęście cześć była na miejscu i mógł mi ją wymienić od ręki. Wiedziałem, że jego naprawa laptopów poznań zawsze jest doskonała i byłem mu bardzo wdzięczny za wszystko. Jeszcze tego samego wieczora mogłem pograć w swoją ulubioną grę. Z bratem razem wróciliśmy do domu, bo jak naprawił mi sprzęt to postanowił zamknąć serwis. Po drodze dużo mi opowiadał o swojej pracy, która jest bardzo ciekawa.

Laptop po naprawie cały czas działa niezawodnie a ja mogę grać we wszystkie gry. Dobrze mieć takiego zdolnego i pomocnego brata. Dużo mi pomaga i nawet obiecał, że w przyszłości kupi mi taki specjalny komputer do gier.