Tenis w województwie mazowieckim

 

Jeżeli chcemy nauczyć się czegokolwiek nowego, nie warto się poddawać, nawet, jeżeli jest to sport – nad kondycją zawsze da się popracować, wszystkiego możemy nauczyć się od podstaw, jeżeli tylko wystarczająco się postaramy. Jeżeli jesteśmy wystarczająco ambitni i naprawdę zależy nam na osiągnięciu naszego celu, to nic nie jest dla nas niemożliwe.

Nauka tenisa w Warszawie

tenis warszawaOd małego lubiłam grę w tenisa. Już w wieku pięciu lat bardzo lubiłam oglądać mecze tenisa ze swoim tatą i mówiłam, że kiedyś też będę grała. Później, jak już podrosłam byliśmy kilka razy na korcie, głównie po to, by dobrze się bawić i mimo, że nie miałam umiejętności, to i tak traktowałam wszystko śmiertelnie poważnie. Później ktoś skrytykował moją grę i prawdę mówiąc, dotknęło mnie to do żywego, ale postanowiłam, że nie poddam się, znajdę szkołę, która nauczy mnie gry i pokażę wszystkim, że się mylili. Zapisałam się na tenis Warszawa i zaczęłam uczęszczać na zajęcia z bardzo miłymi ludźmi. Instruktorzy byli wyrozumiali i cierpliwi, za co byłam im wdzięczna. Nikt też mnie nie krytykował, a niektórzy nawet podziwiali mój zapał i to dzięki tym ludziom udało mi się stać naprawdę dobrą w grze w tenisa. Wybrałam najlepszą szkołę gry w tenisa w całym kraju, przysięgam, jeszcze nigdy nie miałam w sobie tyle motywacji, co po pójściu na pierwszą lekcję. Dzięki nim nie zrezygnowałam ze swoich marzeń i dalej się rozwijam.

Nie warto się poddawać, jeżeli na czymś nam zależy. Jeżeli lubimy grać w tenisa, albo po prostu nas to fascynuje, to nawet ucząc się od podstaw jesteśmy w stanie wiele osiągnąć, jeżeli znajdziemy odpowiednie miejsce, w którym ktoś nas poinstruuje i będzie pomagał nam piąć się coraz wyżej. Nie rezygnujmy z tego co kochamy, tylko walczmy o to całym sercem!