Udany wieczór kawalerski nad morzem

Andrzej, mój starszy brat poznał Beatę kilkanaście lat temu. Nigdy nie planowali sformalizować swojego związku, bo jak twierdzili, tak im było wygodniej. W zeszłym miesiącu brat oznajmił mi, że zdecydował się ożenić z Beatą, bo i tak byli razem a Beata spodziewała się dziecka. Podjął słuszną decyzję.

Zorganizowanie wieczoru kawalerskiego przez profesjonalną firmę

wieczory kawalerskieBrat poprosił mnie, bym został jego świadkiem i oczywiście się zgodziłem. Jako świadek miałem jedno najważniejsze zadanie. Zorganizować bratu wieczór kawalerski. Nigdy wcześniej żaden z moich kumpli się nie żenił i nie miałem pojęcia jak organizuje się takie wieczory kawalerskie, ale wpadłem na genialny pomysł. O pomoc poprosiłem profesjonalną firmę, która zajmowała się organizowaniem różnego rodzaju imprez. Namiary znalazłem szybko, bo dużo firm się ogłaszało. Na spotkaniu wyjaśniłem co interesowało mojego brata i jakiego rodzaju wieczór kawalerski miał to być. Dostałem propozycję wyjazdu nad morze do bardzo luksusowego hotelu, w którym zapewnionych było mnóstwo atrakcji. Dodatkowo był tam lokal taneczny, który miał zostać wynajęty na wieczór kawalerski brata. Pomysł mi się spodobał i z niego skorzystałem. Zaprosiłem wszystkich znajomych, ponieważ impreza musiała być duża. W końcu raz w życiu człowiek się żeni i wieczór kawalerski musiał być niezapomnianym przeżyciem. Bratu powiedziałem tylko kiedy jest jego wieczór kawalerski i kazałem mu zarezerwować termin. Reszta miała być dla niego niespodzianką.

Brat świetnie się bawił na swoim wieczorze kawalerskim i bardzo mi dziękował, że wszystkim się zająłem. Impreza trwała przez trzy dni i każdego dnia przewidziane były inne atrakcje dla gości wieczoru kawalerskiego. Sam chciałbym mieć taką imprezę jak będę się żenił.