Urządzanie nowego mieszkania – meble kuchenne

W zeszłym roku udało nam się z mężem kupić swoje własne mieszkanie. Kiedy się do niego przeprowadzaliśmy wyposażona była tylko łazienka i kuchnia. Niestety meble kuchenne były bardzo stare i brzydkie.

Gdańskie meble kuchenne na zamówienie

meble kuchenneNa początek uważaliśmy, że nie stać nas na wymianę na nowe, mieliśmy w końcu do wyposażenia całe trzy pokoje i przedpokój. Kiedy jednak zauważyliśmy, że w szafkach gromadziła się pleśń postanowiliśmy, że jednak trzeba zmienić kuchnie. Objechaliśmy wszystkie sklepy w Gdańsku ale nie potrafiliśmy znaleźć żadnej kuchni, która podobała się zarówno mi jak i Andrzejowi. W końcu trafiliśmy do salonu meblowego, który robił meble kuchenne gdańsk na zamówienie. Uprzejma pani pokazała nam w sumie kilkaset projektów, które firma zrealizowała do tej pory. Mogliśmy wybrać jeden z nich lub w ogóle zlecić wykonanie nowego. Niemal wszystkie kuchnie w ich katalogu bardzo nam się podobały ale świadomość, że możemy mieć kuchnię zupełnie inną, niepowtarzalną bardzo nam się podobała. Przez kilka następnych dni regularnie dzwoniliśmy do projektantki dodając jej swoje nowe pomysły. Szczerze mówiąc, kiedy słuchałam tego wszystkiego co chcieliśmy mieć w kuchni myślałam, że oczekujemy niemożliwego. Pani projektantka zaskoczyła nas jednak bardzo pozytywnie. Po dwóch tygodniach przysłała nam trzy projekty. Wszystkie bardzo nam się podobały a wybranie jednego zajęło nam kilka kolejnych dni.

Po dwóch miesiącach meble zostały zamontowane w domu a my byliśmy zadowoleni z kuchni tak bardzo, że postanowiliśmy zlecić tej samej projektantce projekt mebli do pozostałych pomieszczeń.