Usługa doradcy finasowego: kredyt dla emeryta

Jeżeli mamy w planach zaciągnięcie jakiegoś długoterminowego kredytu i jeśli niezbyt dobrze znamy się na obowiązujących zasadach, to jedynym rozsądnym rozwiązaniem wydaje się być pomoc doradcy finansowego. Taka osoba dobrze zna się na swoim fachu i pomoże nam nie tylko rozwiać wszystkie wątpliwości, ale znajdzie także dla nas tani kredyt.

Doradca finansowy sprawdzi czy kredyt dla emeryta to dobry pomysł

kredyt dla emerytaPrzy dłuższych umowach negocjacje oprocentowania oraz wysokość prowizji mają bardzo duże znaczenie. Jeżeli na przykład mamy kilka małych kredytów i jeśli interesuje nas kredyt konsolidacyjny, to jego miesięczna rata powinna być sporo niższa niż suma wszystkich dotychczasowych zobowiązań, tylko wtedy konsolidacja będzie miała jakiś sens. Z kolei kredyt dla emeryta powinien być odpowiednio ubezpieczony. Jeżeli nie chcemy czuć się naciągani ani oszukiwani, to kontakt z profesjonalnym doradcą powinien rozwiać wszystkie nasze wątpliwości. Poza tym taka osoba pomoże nam wyliczyć zdolność kredytową i wybierze dla nas tylko takie kredyty, które będą w zasięgu naszej ręki. Jeżeli przykładowo nie chcemy trudzić się z wieloma formalnościami, to kredyt na oświadczenie będzie strzałem w dziesiątkę. Doradca finansowy wypełniając jeden wniosek może go od razu wysłać do wielu banków i firm pozabankowych. Dzięki temu mamy większe szanse na szybkie podpisanie korzystnej umowy.

Nie musimy się obawiać dodatkowych kosztów, bo dobrzy doradcy i profesjonalne biura pośrednictwa albo biorą od nas pieniądze tylko wtedy, gdy uda się podpisać umowę kredytową, albo wynagradzani są przez współpracujące z nimi banki. Otrzymują stosowną prowizję i nie muszą czerpać dodatkowych korzyści od klientów, dlatego możliwe jest podpisanie umowy, gdy interesuje nas kredyt dla emeryta.