Usługa fryzjerska – doczepianie włosów

Niestety nie każdy odziedziczył wraz z genami bujną i gęstą fryzurę, którą mógłby się wszystkim pochwalić. Część osób ma różne problemy z włosami i właśnie jednym z nich są cienki włosy. Na szczęście w większości salonów fryzjerskich możemy bez problemu skorzystać z takich usług jak przedłużanie włosów, a zarazem zwiększenie ich objętości.

Jakie są metody doczepiania włosów

doczepianie włosów wrocławAby usługa była bezpieczna i wykonana odpowiednio, należy wybrać profesjonalny salon z doświadczonymi pracownikami. Warto wcześniej umówić się na konsultację, dzięki której dowiemy się, na czym polega usługa, doczepianie włosów Wrocław to znane miasto, w którym z pewnością znajdziemy profesjonalnych stylistów fryzur, którzy odmienią nasz wizerunek nie do poznania oraz przedłużą i zagęszczą nasze włosy tak, by nie dało się odróżnić doczepianych włosów. Obecnie salony fryzjerskie oferują bardzo dużo różnych metod przedłużania włosów. Pierwszy sposób to m.in.: przedłużanie włosów metodą keratynową – na ciepło, które jest jedną z najpopularniejszych metod. Kolejna metoda to przedłużanie włosów kanapkowe, metodą japońską, ultradźwiękową lub laserową. Jak również przedłużanie włosów clip on/ of, metodą siateczkową lub pętelkową. Pewnie wielu z nas zastanawia się, jak długo trzymają się efekty przedłużania włosów? W zależności od wybranej przez nas metody włosy można przedłużyć jednorazowo lub z efektem utrzymującym się nawet na około sześć miesięcy i więcej.

Pozostaje jeszcze na koniec oszacowanie ceny zabiegu, który odmieni wygląd naszych włosów. Niestety nie da się określić stałej ceny, którą zapłacimy za usługę, ponieważ będzie się różniła w zależności od wybranej przez nas metody oraz miejsca, w którym z salonów poddamy się zabiegowi. Doczepianie włosów jest w pełni bezpieczne, jeżeli będzie wykonane przez doświadczonych fryzjerów.