W co ubrać się na imprezę sylwestrową?

 

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim ostatnie rezerwacje na sylwestrowe imprezy i bale. I tu powstaje dylemat każdej kobiety, w co ubrać się na nadchodzący wieczór? Możliwości jest bardzo wiele. Wpływ na wybór kreacji będzie miał także charakter imprezy, której będziemy organizatorem, bądź gościem.

Sukienka, bal przebierańców a może piżama party?

długa suknia z ozdobnym dekoltemBędąc organizatorem domówki mamy wpływ na przebieg imprezy i to od nas zależy dresscode, jaki narzucimy gościom. Warto powiadomić ich na co decydujemy się do ubrania, by uniknąć faux pas zakładając dres, gdzie inni będą ubrani na galowo. Najciekawszym wyborem zawsze są imprezy z jakimś motywem przewodnim, pozwalamy wtedy na popuszczenie wodzy fantazji naszej i naszych gości. Idąc na sylwestrowy wieczór do znajomych warto dyskretnie podpytać organizatorów o to, czy strój to kwestia dowolna. Wybierając uroczysty bal na sali jako ostatnie w roku oficjalne wydarzenie, trafnym i eleganckim wyborem, będącym hitem sezonu, będzie długa suknia z ozdobnym dekoltem. Czasy krótkich sukienek odsłaniających zbyt wiele minęły, a klasyczne długie suknie dodadzą powagi,elegancji i szykowności. Gdy nasza suknia posiada ozdobne wzory powinnyśmy nie przesadzić z własną biżuterią. Delikatne kolczyki, bądź naszyjnik w zupełności wystarczą jako dodatki do naszej kreacji. Dobrana kolorystycznie mała torebka na najpotrzebniejsze rzeczy dopełni całość. Wygodne buty na zmianę, by przetańczyć całą noc okażą się niezbędne, tak samo jak pokaz sztucznych ogni o północy.

Powitać nowy rok możemy w różnych strojach. Wybierając się na sylwestrową noc z partnerem możemy zadbać o kolorystyczne, bądź tematyczne dopasowanie naszych strojów. Męskie kreacje wieczorowe są nieco łatwiejszą sprawą, zazwyczaj tylko kolor krawata. bądź muszki i wzór koszuli jest kwestią do ustalenia.