Widia zabezpieczona taśmą poliestrową

Przesyłki kurierskie na stałe weszły do dnia codziennego i łatwo wpisały się w listę rzeczy bez, których to nie wyobrażamy sobie funkcjonowania w nowoczesnym świecie. Wielu przewoźników nie specjalizuje się w konkretnym typie transportowania, jest to odmienne od polityki mojej firmy, która skupiła się na specjalizacji.

Taśmy plastikowe zabezpieczą nawet widie

taśma plastikowaNie jest żadnym problemem wysłać paczkę o małych gabarytach, dziesięć, dwadzieścia, trzydzieści kilogramów, jak najbardziej. Problem zaczyna się kiedy liczba kilogramów rośnie, co wiążę się z wykładniczym wzrostem ceny u niewyspecjalizowanego przewoźnika. Moja firma oferuje ceny o wiele niższe za wielokilogramowe przesyłki, nie ma też problemu gdy waga przekroczy tonę, gabaryty to nasza specjalność. Posiadamy kilka samochodów, w tym dźwig HDS, z takim sprzętem nie boimy się żadnego tonażu. Do zabezpieczania przewożonych przez nas pakunków stosujemy taśmę plastikową, lub poliestrową, która jest zabezpieczana specjalnymi metalowymi zapinkami. Czynność tą wykonuje się przy pomocy bandownicy, jest to gwarancja bezpieczeństwa towarów. Tego typu taśma jest bardzo wytrzymałą i odporna na rozrywanie oraz rozciąganie. Zapięcie jej metalową spinką to niezawodny sposób na sprawienie aby przesyłka stała na miejscu. Ostatnio transportowałem bardzo spory ładunek do tartaku, znajdowały się w nim widie do drewna, wspaniałe narzędzia, które charakteryzowały się nadzwyczajną ostrością i zdumiewającą wytrzymałością na tępienie. Ostrzenie takiej widii jest praktycznie niepotrzebne. 

Zabezpieczanie przewożonego towaru to podstawa do zadowolenia klienta i zadbanie o bezpieczeństwo przewożonej przesyłki. Taśmy i bandownice to wspaniały sposób, który polecam serdecznie. Wyżej wspomniane widie, dotarły bez przeszkód do celu, a zabezpieczenia z taśmy poliestrowej i metalowych zapinek, spisały się wspaniale.

Więcej znajdziesz na trak24.com.pl