Wybieramy smoczek herobility

Widok dziecka ze smoczkiem nikogo nie dziwi. Wiele małych dzieci uspokaja się przy jego pomocy. Niekiedy jest on niezbędny przy zasypianiu, innym razem podczas płaczu. Dzieci często mają też swoje ulubione smoczki i są do nich na tyle przywiązane, że żadnego innego już nie chcą. Modeli na rynku jest wiele do wyboru o przeróżnych kształtach, kolorach i wielkościach.

Smoczki herobility pod lupą

Smoczek herobilityZostał on zaprojektowany w innowacyjny sposób. Smoczek herobility to szwedzki, opatentowany pomysł. Jest on bardzo miękki. Wykonany z ultra cienkiego silikonu co zmniejsza ryzyko wystąpienia wad mowy i zgryzu w przyszłości. To miękkie tworzywo zapewnia komfort w trakcie ssania. Pomyślano także o dużych otworach w tarczy smoczka dzięki czemu unikniemy podrażnień na skórze. Gwarantują dobra wentylację zapewniając dobry przepływ powietrza. W komplecie ze smoczkiem otrzymamy specjalna osłonkę. Sprawdza się ona świetnie w celach sterylizacyjnych w kuchence mikrofalowej. Ponadto dzięki niej będzie także czysty podczas przechowywania lub transportu. Jest delikatny dla dziąseł i zębów, nie wywiera na nie nacisku. Może być on wykorzystywany także jako gryzak. Wówczas będzie łagodzić swędzenie i ząbkowanie. Kolejną zaletą smoczka jest jego anatomiczny kształt. Jego symetria daje pewność prawidłowego i naturalnego rozwoju uzębienia. Wpływa także na prawidłowość używania smoczka.

Wielu rodziców zastanawia się, że podawanie dziecku smoczków uspokajających jest dobre czy złe. Czy jest on wrogiem czy może przyjacielem dziecka. Wystarczy używać go mądrze. Wybrać odpowiedni model i podawać tylko w razie konieczności. Często jest tak, że to dzieci same wybierają typ smoczka. Albo jakiś model akceptują albo nie. Same wiedzą najlepiej co im odpowiada i to jest najważniejsze, aby smoczek pasował do dziecka.