Wybór i ceny winietek ślubnych

Zastanawiasz się, czy warto ingerować w przyporządkowanie gościom weselnym konkretnych miejsc siedzących? Pamiętasz, jak sama chodziłaś na wesela i na początku wszyscy zajmowali krzesła z brzegu, potem trzeba było się przesuwać, przesiadać? Ktoś z pary nie załapał się na miejsce obok lub dzieci wolały siedzieć raz z kuzynami, a raz koło ulubionej cioci? Na początku większości przyjęć z dużą liczbą osób panuje chaos, nad którym z łatwością można zapanować.

W jakiej cenie kupimy winietki ślubne?

winietki ślubne cenaWystarczy, że zaopatrzymy nasze stoły w niewielkie wizytówki. Każdy gość będzie miał z góry przyporządkowane miejsce, dzięki czemu unikniemy bałaganu. Ich wybór jest tak szeroki, że bez problemu dopasujesz winietkę do przyjęcia eleganckiego, glamour, retro lub awangardowego. Możliwości jest wiele. Ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia oraz budżet. Jeśli chodzi o winietki ślubne cena jest równie urozmaicona, co ilość wzorów. Koszt pojedynczego, prostego w formie kartonika nie przekracza złotówki. Jeżeli planujesz bardzo duże wesele, warto zastanowić się właśnie nad tym modelem. Bardziej zdobne wizytówki z bogatą grafiką lub dekoracjami kosztują około 1 – 4 PLN. Producenci oferują również winietki z pleksi. W zależności od gustu i potrzeb możesz wybrać satynowe serce lub prostą, przeźroczystą wizytówkę z drobnym dekorem. W przypadku tego typu winietek musisz przygotować się na koszty rzędu 3 – 4 zł. W podobnej cenie są dostępne produkty drewniane.

Obok wymienionych już modeli na rynku można znaleźć winietki z tzw. górnej półki. Za ekskluzywne modele należy zapłacić powyżej 6 PLN. Ciekawe rozwiązanie stanowią również duże, ozdobne winietki przeznaczone dla Państwa Młodych. Za ślubne wizytówki, informujące, że za stołem siedzi Pani i Pan Młody trzeba ponieść koszt rzędu 50 zł.