Wygodny, czarny fotel

 

W moim nowym mieszkaniu, które jest dość duże i posiada aż trzy pokoje, duży salon z jadalnią oraz łazienkę, znalazło się miejsca praktycznie na wszystko. Z racji tego, że mamy z mężem na razie jedno dziecko, jeden z trzech pokoi trzeba było jakoś fajnie zagospodarować. Ostatecznie uznaliśmy, że stworzymy w tym pomieszczeniu biuro połączone z biblioteką. 

Idealny fotel do czytelni

komfortowy fotel czarnyOd zawsze uwielbiałam czytać i moim marzeniem było posiadanie własnego kącika do lektury, w którym nikt mi nie będzie przeszkadzać. Kiedy przeprowadziliśmy się z mężem i synem do naszego nowego, dużego mieszkania, od razu pomyślałam, że jeden z pustych pokoi mógłbym posłużyć za bibliotekę. Wstawiliśmy więc do niego wielki regał, który wypełnił się książkami. Poza regałem w pokoju stanęło też biurko z wygodnym fotelem tak, żeby mieć oddzielną przestrzeń do pracy. Kluczowe było też znalezienie jakiegoś siedziska, w którym można by było czytać książki. W oko wpadł mi pewnego razu komfortowy fotel czarny, na tyle duży, że można było się w nim naprawdę wygodnie ułożyć. Fotel ten ma lekko pochylone do tyłu oparcie i szeroko rozłożone podłokietniki. Mimo swojego nowoczesnego designu idealnie pasuje do naszej nieco klasycznie urządzonej biblioteki. Kupiłam więc ten fotel i bardzo dobrze się sprawdza. Jest w nim tak wygodnie, że kilka raz w nim usnęłam, podczas czytania książki. Bardzo lubi też go mój trzyletni syn, który chętnie ogląda w nim swoje ulubione książki.

Duże mieszkanie ma wiele plusów. Można w nim na przykład stworzyć specjalny kącik do czytania książek. W pustym pomieszczeniu, które na razie było nam nieprzydatne, stworzyliśmy więc z mężem nieduże biuro wraz z biblioteką. Stanął w nim bardzo wygodny, czarny fotel, idealny do czytania książek.