Wyposażenie domu w różnorodne lampy dziecięce

Pół roku temu udało nam się wykończyć nasz nowy dom. Budynek imponował rozmiarami, toteż jego wyposażenie musiało nas sporo kosztować. Po czasie, kiedy uzbieraliśmy potrzebne środki finansowe z pomocą rodziców i teściów zabraliśmy się za kolejne pomieszczenia.

Lampy dziecięce są obecnie piękne

lampy dziecięcePoczątkowo były to meble z tak zwanego odzysku. Szafki, blaty, kuchnię, zlewozmywak i stół z krzesłami pomogli nam sfinansować nasi kochani dziadkowie. Kolejne pomieszczenia ku naszemu zdziwieniu również zapełniały się meblami w zastraszająco szybkim tempie. Ja jako estetka nie mogłam odpuścić tego, żeby wszystkie pomieszczenia w domu były dokończone na „błysk”. Od zawsze miałam jednak największy sentyment do różnego typu lamp i eleganckiego oświetlenia. W mojej głowie roiło się już od czasu, kiedy powstał projekt domu, mnóstwo pomysłów na lampy. Zakup bibelotów rozpoczęliśmy od oświetlenia salonu – wybrałam nowoczesne lampy sufitowe idealnie komponujące się z naszym wyposażeniem, ale mieliśmy już też na uwadze zakup w późniejszym czasie lampy zewnętrzne, które oświetlą nasz ogród. Nasza sypialnia, jako drugie ważne miejsce w domu, odbiegała stylem od nowoczesnej jadalni – tam wspaniale spisały się lampy klasyczne, które łączyły eleganckie klosze i kute elementy. Jest to ważne pomieszczenie dla dziecka, jego rozwoju więc nie mogło zostać zaniedbane, wręcz przeciwnie musi zostać pięknie zaaranżowane. Moja głowa pękała od pomysłów, bowiem lampy dziecięce to dziś niesamowite dzieła sztuki, które łączą prostotę, ale też wyszukane elementy, które wyglądają jak zabawki. Lampy dziecięce, czy to wiszące, czy stojące, nocne, albo do kontaktu – wszystkie są niezwykle urocze i pomagają zaaranżować ten maleńki kącik dla pociechy.

Zakupy okazały się bardzo udane, różnorodność artykułów w sklepach jest ogromna, ale dzięki temu każdy może wybrać coś dla siebie, coś co na pewno będzie pasowało do wystroju wnętrza domu.