Chromowane detale w aranżacji – wieszaki wiszące

Akcesoria z chromowanej stali służą nam wiernie od lat. To drobne przedmioty codziennego użytku, za które chwytamy, siadając do posiłku, otwierając drzwi, fronty szafek, wysuwając szuflady. Ich obecność jest niezastąpiona, a przydatność – udowodniona. Połysk nie epatuje sztampą, choć zwykliśmy kojarzyć detale tego typu z przywiązaniem do „gładkiej”, nieznoszącej rysy i skazy estetyki. Wręcz przeciwnie – jest elegancki, a w połączeniu z ciekawą formą – dizajnerski i stylowy. 

O wykorzystaniu chromowanych wieszaków wiszacych

wieszaki wiszące chromowaneStal posiada niezwykły urok dekoracyjny, a stal chromowana to po prostu kwintesencja ozdobności i piękna. Czaruje nie tylko nierdzewnym i trwałym blaskiem, lecz także wykończeniem bez ryzyka utlenienia, trwałością pokrycia, formą bez odprysków przez długie lata. Można wytworzyć z niej niesamowicie ozdobne detale znakomicie łączące się z wnętrzem w stylu bardziej nowoczesnym i industrialnym. Nie ma tu miejsca na folkową surowość – to raczej elegancki soft loft i wygodna przestrzeń apartamentowca. Na ścianach dobrze prezentują się tego typu dekoracyjne drobiazgi: lustra, kinkiety, lampy i standardowo – wieszaki wiszące chromowane. Stal utrzyma każdy klucz, parasol i wszystkie wierzchnie okrycia. Świetnie wkomponuje się w aranżacyjny look z udziałem wygodnych przedpokojowych ławeczek, a nawet rozbudowanych dekoracji salonowych. Wystarczy znaleźć odpowiadnią formę przedmiotu, a materia wykona za nas resztę aranżacyjnej pracy. 

Przestrzeń przedpokoju to zaproszenie do reszty wnętrza – a odpowiednio zaaranżowany wstęp – znakomite uzupełnienie całości. Warto zadbać o ten fragment, by uzyskać w mieszkaniu stylistyczną jednorodność. Chromowane wieszaki sprawdzą się zawsze jako stylistyczny i estetyczny dodatek, nie zawiodą nas także pod względem trwałości.