Lustrzana szafa wnękowa

Mój korytarz jest dość mały ale znajduje się w nim mała wnęka, która wcześniej nie była dobrze zagospodarowana. Jednak jakiś czas temu zdecydowałam się na remont korytarza i wstawienie we wnękę szafy. Wnęka w korytarzu miała bardzo niestandardowe wymiary, a więc nie mogłam znaleźć żadnej gotowej szafy, którą mogłabym wstawić we wnękę. 

Potrzebowałam pojemnej szafy wnękowej

pojemne szafy wnękowe na zamówienie w KrakowieZ powodu niewymiarowej wnęki zdecydowałam się na zamówienie szafy na wymiar. Natomiast, ponieważ moje mieszkanie jest małe i w mojej sypialni mam miejsce tylko na małą komodę bardzo chciałam żeby szafa, która znajdzie się na korytarzu była w stanie zmieścić w sobie wiele rzeczy. Nietrudno jest znaleźć pojemne szafy wnękowe na zamówienie w Krakowie, ale ja szukałam czegoś w dobrej cenie ale w w dobrej jakości. Bardzo też chciałam żeby drzwi szafy były lustrzane dzięki czemu mój przedpokój wydawał się większy. Poza tym po zamontowaniu szafy wnękowej nie mam już osobnego miejsca na lustro. A jestem bardzo przyzwyczajona do tego by przed wyjściem przeglądać się w lustrze – sprawdzać czy mój strój, włosy i makijaż są w porządku. Chciałam żeby szafa miała mało półek ale za to dużo miejsca do wieszania ubrań na wieszakach. Nie lubię składać rzeczy i bardzo podoba mi się kiedy wszystkie ubrania są powieszone w szafie kolorystycznie. Dlatego też w mojej szafie są aż trzy drążki na ubrania. Dwa powieszone nad sobą, na których wieszam bluzki. W szafce zdecydowałam się na dwa koszyki gdzie trzymam szaliki oraz czapki. 

Wszystko w mojej szafie jest teraz bardzo porządnie poukładanie. W szafie trzymam większość swoich rzeczy, na które wreszcie mam odpowiednio dużo miejsca. Oprócz tego szafa po prostu też dobrze wygląda w moim korytarzu. Przez to, że jest zrobiona z luster to wygląda bardzo elegancko.