Z klasą do ślubu – namioty cateringowe

Mój brat bierze ślub!!! Do końca w to nie wierzę. Może, to źle brzmi, ale nie znacie mojego brata. On jest taką prawdziwą ciamajdą, ma już przeszło trzydzieści lat, od kilku lat pracuje w telemarketingu i ciągle nie może się nauczyć, żeby nosić skarpetki do pary.

Namioty cateringowe na ślubie mojego brata

namioty

Ten właśnie chłopak, który, do dzisiaj nie ma pojęcia jak używa się pralki, znalazł sobie, kobietę, zakochał się, zamieszkał z nią, a po niespełna dziewięciu miesiącach wspólnego życia oświadczył się jej. Za rok ślub, a oni kompletnie nie mają wyobraźni. Dlatego zaoferowałam się, że zorganizuję im to wesele za niewielkie pieniądze. To znaczy nie zrozumcie mnie źle, to nie oni mają dać mi pieniądze… Z resztą wiecie, o co chodzi. No i tak już od kilku tygodni siedzę w tym weselu. Dzisiaj obiecałam sobie, że przejrzę wszystkie namioty cateringowe wynajem. To znaczy, nie, że obejrzę wszystkie namioty cateringowe na wynajem, tak w rzeczywistości, ale przejrzę dzisiaj wszystkie firmy, które w swojej ofercie mają wynajem namiotów weselnych, wiecie, że ten wynajem namiotów weselnych, to naprawdę jest świetna sprawa, a przede wszystkim niewielki koszt, dlatego zdecydowałam się na wynajem namiotów. Teraz tylko pytanie, jaką firmę oferująca wynajem namiotów wybrać, bo ofert, jest naprawdę zaskakująco wiele, a prezentowane namioty bankietowe, naprawdę piękne. W ogóle, to nie spodziewałam się, że wszystko aż tak poszło do przodu, przecież, te namioty bankietowe, naprawdę wyglądają jak najpiękniejsze sale weselne. I można wybrać właściwie każdy rozmiar, od namiotów na dwadzieścia, trzydzieści osób, po wynajem hal namiotowych…, tak dobrze czytacie, wynajem hal namiotowych, które pomieścić mogą nawet kilkaset osób. Na szczęście nam potrzebny jest taki mniejszy namiot, który pomieści maksymalnie pięćdziesiąt osób.

Cieszę się, że to ja organizuję, to wesele, bo gdyba zabrał się za to mój brat, to siedzielibyśmy na workach foliowych, jedząc kiełbasę, a tak przynajmniej będzie niedrogo, ale z klasą! Trzymajcie się, cześć!!!